Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nézitek a TV2-t? Nagyon édes...

Nézitek a TV2-t? Nagyon édes az a véreb!

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos volt, köszi, hogy kiírtad. Nagy kedvencünk ez a fajta.
2011. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem néztem...milyen kutya volt benne??
2011. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

[link]


Amúgy néztem,de annyira még nem győzött meg ez a sorozat,de még csak most láttam először és még biztos megfogom nézni máskor is,hát ha jobban fog tetszeni:)

2011. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: köszönöm a linket :D
2011. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy raklap kaka volt ...mit keres ez a pojáca a tvben már megint?

remélhetően nem fog senki a le nem mozgatott kuvaszára morogni mert annak haláleset lesz a vége...!

Szomorú, hogy ilyet lead a tv. mégha fizetnek is érte- ez nagyfokú felelőtlenség

A kutyus tényleg cuki, de nem is volt problémás egyáltalán:)

2011. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szuper volt! Végre egy értelmes kutyanevelős műsor a külfödi bohóckodások mellett!
2011. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na az 5-ös és a 6-os válasz ellentmondásban állnak egymással. Nekem az unszimpatizálta egy picikét a dolgot, hogy ismerem személyesen a hölgyet, aki szerepelt benne kutyanevelőként. Nemrég a facebookon kiírta, hogy problémás kutyákat keres egy műsorhoz. Én viccből bekommenteltem, hogy "nocsak! ungarische Victoria Stilwell?" - viccből, mire ő azt reagálta, hogy "nem, nem olyan kamu lesz, mint az". Nem értem miért kell a saját szakmaiságunkat a másiké fölé helyezve fikázni, lebecsülni? Jó, ez az egész megmaradt a viccelődés szintjén, de pszichológiailag picit furcsállom.
2011. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom magán társalgás volt amiben elhangzott ez kijelentés, ami sajnos akár tetszik akár nem, tudjuk, hogy igaz. Szerintem szakmaiságról akkor lehetne beszélni, ha Victoria kutyás szakember lenne és nem színésznő. Magán jellegű, ismerősök közti beszélgetés során meg mindenki sokkal nyíltabban fogalmaz. Én ennél durvább kijelentéseket is szoktam tenni a barátaim előtt.
2011. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-höz pár hozzáfűzni való:

1) A konkrét szituáció nem mozgáshiány volt, hanem kajalopás az asztalról.

2) A kutya nem kuvasz volt és nem volt agresszív.

3) Kuvaszt ritkán tartanak a lakásban, ahol módjában állna elcsenni a gazdi kajáját.

4) Ettől függetlenül kuvasznál is működik, ha a gazdi kellően határozottan adja elő magát.

5) Más technikák is léteznek, más fajtánál más szituációkban más megoldások is elképzelhetők.

Még az is előfordulhat, hogy a későbbi adásokban lesznek a szelíd vérebnél keményebb kutyák is.

2011. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!