Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most lehet vagy nem lehet?

Most lehet vagy nem lehet?

Figyelt kérdés
valaki azt mondja, hogy Inter city-re (nem sima vonatra)nem lehet kutyát felvinni, valaki meg azt, hogy lehet. Most mi az igazság?
2011. okt. 29. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2011. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2011. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Google, "InterCity kutya". Nem komplikált, és ha a máv weboldalát találod meg, akkor 100%, hogy helyes információt kapsz.
2011. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Akiteki ***** válasza:

Pontosítanék: Belföldi viszonylatban nem lehet. Külföldre mehetsz IC-vel kutyával.

Ha esetleg az IC-nek van sima vagonja is, akkor oda felszállhatsz belföldi járatra is.

2011. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Akiteki ***** válasza:
A MÁV oldala egy hulladék. Én azt sem bírtam megtudni, mennyibe fog kerülni a jegy nekem és a kutyának külföldre. A pályaudvaron azonnal megmondták.
2011. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MME ***** válasza:
Ahogy Akiteki írta, úgy van. InterCityről itt egy árva hörcsög miatt is megbüntetnek, hiába van ketrecben, elrejtve egy sporttáskában. Ezt tapasztalatból írom.
2011. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Magyarul nem lehet. :( És sima vonatra lehet igaz? Nem értem én ezeket a magyar törvényeket. :/
2011. okt. 29. 14:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Budapest-Szeged viszonylatba tudok neked bővebb információt nyújtani. Tehát ezen a vonalon vannak első és másod osztályú helyek az első osztályért fizetned kell plusz hely jegyet és ide nem viheted fel a kutyádat viszont a másod osztályért nem kell fizetned plusz helyjegyet( de lehet nem is fogsz leülni) és ide felviheted a kutyádat. Most néztem meg havi bérlet erre a vonalra 29 ezer forint ez szerintem már bűncselekmények is elmehet rablás néven.
2011. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha rákerestél volna, ahogy mondtam, már tudnád, hogy:

"A kísérő kutya és a szolgálatban lévő rendőrségi kutya kivételével nem vihető be élő állat

az 1. osztályú kocsiba,

az étkezőkocsiba,

a pót- és helyjegyköteles, vagy helyjegyköteles vonatba és kocsiba."

Tehát sima másodosztályú kocsiban nyugodtan utazhatsz kutyával.

2011. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most kérdeztem meg Nyugatinál és azt mondták, hogy semmilyen állatot sem szabad felvinni IC-re. Viszont most gondolkodok, nekem jó lenne a Sebes/Gyors vonat is. Oda lehet? Arról tud valaki valamilyen információt? Oda már lehet felvinni? Sürgős lenne. :/
2011. okt. 29. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!