Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék olcsón doberman...

Hol tudnék olcsón doberman kiskutyát szerezni?

Figyelt kérdés

Tudnátok linket küldeni? (pest, szolnok közelében)


Még csak az árakat szeretném meglesni, de lehet lassan veszek egyet


2011. okt. 29. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne sajnáld rá a pénzt! Ha olcsót kapsz lehet beltenyészettől van, vagy lehet nem fajta tiszta, csak annak mondják, felnőtt korára meg viheted állatorvoshoz. TK nélkül kb 30-40 ezerFt.
2011. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A dobermannak rengeteg egészségügyi problémája lehet, ha nem jó tenyésztőtől, törzskönyvvel veszed. Nagyon gyakoriak náluk a szív- és mozgásszervi problémák illetve a rossz idegrendszer. felteszem nem akarod, hogy az idegbeteg kutyád kiirtsa az egész családot vagy 2 évesen kínok között pusztuljon el valami örökletes nyavalyában.

Ilyen kutyát nem éri meg szaporítótól venni, tenyésztőtől 100 ezer forintnál kezdődik az ára. Ha most hirtelen nem tudsz ennyit kifizetni, akkor gyűjtögess rá, hogy egy szép, egészséges, jó természetű kutyád legyen.

2011. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat kéredző de zt nem tudom megállni:


Kedves második:Miért van az ,hogy akinek nincs pénze kutyára azok a kérdezők a staff-tól a roti-ig mind ugyan ezt a választ kapják?


Kérdező:Nézz szét mindenhol,nem a legolcsóbbat vedd meg,de nem is kell egy ,,kutyáért" több 100.000 kiadni szerintem.


Én is ,,szemét szaporítótól" vettem kutyát mert az a fajta tetszik és 1 :nem vagyok hajlandó 100.000 kiadni egy ,,állatra" 2:nem sokkal rosszabb m mint mikor szar-hugy között nevelik kicsiket és van egy szép hely ahol árulják őket,sokan tk nélkül ! Tenyésztők!!!

2011. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

dobberman fajtamentők

dobber-man keverék 1 menhelyen.


TK-s dobberman 80000-ftől de 100000 ft-től van.

2011. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen célra szeretnéd a kiskutyát?
2011. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Házörzésre szeretném majd, ill jól jönne egy társ futás közben :)
2011. okt. 30. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!