Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted is 1 kutyának kint...

Szerinted is 1 kutyának kint a helye?

Figyelt kérdés
Nekem 1 vizslám és kint tartom , van neki 1 faszán leszigetelt háza benne sok pokróc ruha és nem fázik. Szerintem ez már túlzás hogy 1 panelba is kutyát tartnak. Nagyon szeretem a kutyám naponta több órát foglalkozok vele ha van időm szinte egész nap vele vagyok , de azért ő 1 kutya és nem a házba való. Szerinted?
2011. okt. 29. 19:27
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
35%

én személy szerint azt mondom mind1 hogy kint vagy bent van a kutya

de az én családom sem rajong azért h bent legyenek

most egy palota pincsink van és ő nem jöhet be a házba se télen sem pedig nyáron van egy szigetelt kutyaháza ott ő elvan és nem fog megfagyni.

de még a kutya maga sem vágyik nagyom be.

ha esetleg vihar van és fél akkor be jöhet de csak az előszobabába

(néha ott is alszom vele a földön )

2011. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
87%

A labradorom a kandalló elött huzza a lóbőrt, a pici itt fekszik a lábamon az ágyban ... még nem panaszkodtak, hogy rossz lenne nekik ittben.

Persze akkor mennek ki amikor akarnak, szerencsére kertesházban lakuk.

2011. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
62%

ivus (08)


Nektek miért van kutyátok? Komolyan kérdezem.

2011. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
24%
A kutyának kint a helye. Nekünk kis tacskónk van meg egy yorkshireünk. Kint vannak az udvaron, én nem akarom szagolni a bűzét a lakásban meg a szőrét ami szanaszét hömpölyög. Magamból indulok ki mert én nem szeretek olyan helyre bemenni ahol a kutya a képembe liheg kajálás közbe vagy a szőrét kell kihúzni a számból. Amit a kutya növeszt a hideg ellen úgy hívják BUNDA és ALJZATSZŐR. De vannak aki a télen a kutyájukra ruhát adnak ami több mint nevetséges, ráadásul rá is fagy a szerencsétlenre. Pedig az ember tényleg jó szándékból adja rá de csak rosszt tesz vele. Van kint egy kutya házuk de fölösleges akár hogy is tömöm ki különböző takarókkal, ők csak az ajtó előtt fekszenek egymások a kövön. Egyszer hoztam be őket tűzi játék idején de ki akartak menni mert nem érezték jól magukat idebent. Teljesen inger szegény volt ez a környezet. Barátnőm kutyája (megjegyzem német juhász) panelbe van. Az a szerencsétlen 35 négyzetméteren éli a minden napjait. Sajnálom szegényt pláne hogy teljesen be van csavarodva mert ez nem a természetes élet környezete. Úgy ahogy a többi kutyának sem! Ennyi!
2011. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
55%
Vannak érdekes emberek, akik társasági/szobakutyát tartanak udvaron valami érthetetlen okból kifolyólag, meg olyanok is, akik arról akarják meggyőzni magukat, hogy egy pásztorkutya is jól érezné magát a panelban. Ez az önzés két véglete.
2011. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
64%
Ürügyeket lehet találni arra, hogy miért vág ki valaki egy 2-3 kilós kutyát a fagyba, hóba, esőbe .. DE akkor sem vagy gondos, felelös GAZDÁJA a kutyádnak. Csak a tulajdonosa vagy, semmi más.
2011. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
70%
#14, akkor nálunk rosszul éreznéd magadat, mert nem kötjük meg a kutyát amikor vendég érkezik, udvari kutya de bejöhet a konyhába, nálunk nincs kutyaszőr mentes étel és még kutyaszag is van. Mázli, hogy a barátaink ezt természetesnek veszik és hozzák a saját kutyáikat is, amikor vendégségbe jönnek!
2011. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
20%

Látjátok innen látszik hogy az ember csak magára gondol! Hogy magából indul ki! " A kutyának az ember mellett a helye!" Igen, egy bizonyos mértékig. Azt hiszed hogy az a jó ha ott van, nem nem az! Ezt csak te gondolod így önző módon.

Képzeld el hogy a kutya nem a panel lakásba lett tenyésztve! Nem az asztalok és a székek meg csúszós parketták kereszttüzébe született. A kutya kintre született falkába! [link] Hmm lakásba a kutya napi tevékenysége! hmm nem rossz...

[link]

És a kertben!! Mind két kutya fekszik! Na de melyikük a boldogabb. Te azt hiszed boldog. Hiszen neked neked örül nem a helynek ahol él! Sajnálom a lakásban tartott kutyákat!

De egyet ne felejtsen el senki!

NE MAGADBÓL INDULJ KI!

2011. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Tyler913 ***** válasza:
78%
Nekem egy amstaffom van es panellakasban lakunk,koszoni,jol megvan.Naponta tobb orat foglalkozom vele,van amikor egesz nap vele vagyok.Megis hol a problema?Ha kertes hazban laknank,akkor is bent lenne velem.Szerintem az nem valo egy kutyanak,hogy egyedul kint legyen az udvaron,elvalasztva a gazdatol.
2011. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 Tyler913 ***** válasza:
73%

ma 21:39

Jaj hagyjuk mar.Cseszettul demagog ez a ket kep,ennyi erovel en is kereshetek kepet lancon meg kennelben tartott,szomoru szemu kutyakrol,szemben az enyemmel,aki a kimerito seta utan kenyelmesen nyulik el a labam mellett a lakasban.Melyikuk boldogabb?


Irod,hogy a kutyat nem lakasba tenyesztettek ki.Ja.De nem is kertbe,hanem egyszeruen azzal a cellal,hogy segitsegere legyen az embernek,barhol legyen is.Nekem semmi bajom azzal,ha valaki kertben tart kutyat,de miert kell leszolni azokat,akiknek nem telik kertes hazra,megis szeretnenek allatot tartani?Ha valaki ki tudja elegiteni a kutya szuksegleteit,akkor edesmindegy,hogy nap kozben 35 vagy 350 negyzetmeteren van tartva.

2011. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!