Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rögtön szülés után meglehet...

Rögtön szülés után meglehet fürdetni a kutyát? (törpe bolognese)

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 01:28
1 2
 1/11 mustafa33 ***** válasza:
49%
minek? Töröld meg langyosvizes rongyal ott ahol kell. És semmi sampon, szappan vagy efféle.
2011. okt. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem te sem örülnél neki, hogy miután kipotyogott belőled egy tucat kölyök, és örülsz, hogy élsz, fognának, és bedugnának a zuhany alá.

semmi baja nem lesz, ha jóóóó sok napot vártok a fürdetéssel.

már csak a picik miatt is, mert valóban, a kölykök lenyalják a samponmaradékot a bundáról, és csak lesel majd, mikor melyik f.sik.


szegény kiskutya...

már megint egy tudatlan szaporító.:(

2011. okt. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Úristen, még nem is látnak, nem is hallanak a kicsik egyedül a szaglásukra támaszkodnak, azt meg jól összezavarnád!!!

Majd 2 hónap múlva!!!

2011. okt. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

A környezetemben nemrég azért kellett állatorvost hívni az egyik kutyához, mert szüléskor ráfolytak a "dolgok" a farkánál és a fenekénél a bundájára, bőrére és elkapott egy szép kis fertőzést a szőre is kihullott ott stb.


Szóval alaposan mérlegelni kell. Nem szükséges ilyenkor megfürdetni a kutyát, csak ha nagyon erősen indokolt.

Talán inkább először próbáld langyos vízzel és egy ronggyal megtisztítani.

2011. okt. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Mi az a törpe bolognese?
2011. okt. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
A hülye szaporitója megint feltalált egy új fajtát ...
2011. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
mi van te szerencsétlen? minek kell szaporítani ember és kutyaéleteket tönkretenni?
2011. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jajjj ezek az EMBEREK! jóindulatuak és sorolhatnám :) csak egy kérdés volt. a véleményre voltam kiváncsi, és a fele rögtön letámad :-) ez a mai társadalom. SZÉGYENEK VAGYTOK EMBEREK
2011. okt. 30. 12:42
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Én tök normálisan megkérdeztem, hogy mi az a törpe bolognese? És érdekelne a válasz.
2011. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megszoktam fürdetni a szukákat, hosszú szőrű kutyáink vannak ha nem mosom le őket a vér és a nyálka kemény páncéllá keményedik 1 nap alatt, nagyon büdös és a baktériumok táptalaja. Nem samponnal de langyos folyó vízzel lemosom majd vízkicsapatóval száraza fújom és úgy teszem vissza a kicsikhez (persze ott is ki kell venni a véres rongyokat/papírokat stb és friss tiszta ruhát kell alájuk rakni)
2011. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!