Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek a kutyák fajtiszták?

Ezek a kutyák fajtiszták?

Figyelt kérdés

Nagyon picik , de nem tudom, hogy fajtiszták vagy sem.

Az eladót meg ha megkérdezném tudnám rá a választ (igen fajtiszták).

Egyébként nem írja, hogy törzskönyvvel.

25 ezerbe kerülne.


[link]

[link]

[link]


2011. okt. 30. 06:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Tuti h fajtiszták, de lehet h anya vagy apja keverék egy picit és azt nem látod. Kérdezd meg az eladót!:D

Sok sikert!:D

2011. okt. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Ez milyen fajú állat lehet? Kutya? Ha nem keveredett deguval, akor fajtiszta! A fajtatisztaságot viszont képről nem lehet megállapítani, még az anyakutyáról sem.
2011. okt. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

egyébként bichon havanese

az eladótól hiába kérdezem úgyis az fogja mondani, hogy fajtiszta

2011. okt. 30. 07:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
25.000-ért tuti, hogy nem fajtatiszta, és nincs törzskönyve.
2011. okt. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem tudom, hogy milyen fajtának kellene lennie. Havanese talán?

Egyébként tökmindegy, mert ha nincs törzskönyvük, akkor sosem lehetsz biztos benne, hogy mindkét szülő fajtatiszta (bár nyilván nekik sincs törzskönyvük, szóval már régen rossz)

Ha szerencséd van, akkor lesz egy fajtajellegű kutyád, de én nem adnék 25 ezret egy bizonytalan eredetű kutyáért.


A képek alapján ez megmondhatatlan.

2011. okt. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az anyakutya egyáltalán nem néz ki fajtatiszta havanese-nek, de 25 ezerért örülhetsz, ha nem lesz beteg a kiskutya, csak keverék.

Vegyél leinformálható tenyésztőtől, törzskönyvvel, ha fontos, hogy egy igazi havanese-ed legyen, nem egy a fajta jegyeit nyomokban hordozó keveréked(amivel nincsen semmi baj, de ilyet a menhelyen is találsz, nem kell a szaporító zsebét tömni), akinek kezelgetheted a különböző örökletes betegségeit.

2011. okt. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

mi vettünk 25 ezerért havanese-t az anyukát és az apukát is láttuk ők törzskönyvesek voltak csak a kicsik nem de voltak orvosi szűrésen meg oltási könyvet is kaptunk a kicsi nagyon szép és egészséges az állatorvosunk is mondta ,ja és akiktől hoztuk rendes prémium táppal( eukanuba volt) etették a kutyákat amiből mi is kaptunk annyit hogy két hétig elég a kutyusnak..szerintem ők rendesek voltak..nem tenyésztő hanem szaporitó valószínűleg de minden nagyon rendbe volt ...


amúgy ilyen kiskorban tényleg nem lehet eldönteni majd ha csak nagyobbak lesznek..

2011. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

ucsó vagyok:

azt mondták ha 2 hónap alatt kijön rajta vmi betegség akkor visszavihetjük és visszakapjuk a pénzt..

2011. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:

Papírok nélküli kutyát bármelyik menhelyen vagy sintértelepen tudsz szerezni teljesen ingyen.

Ne támogasd a szaporítókat. Úgyis azt mondják, amit hallani akarsz.

2011. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!