Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A staffordshir terrier mért...

A staffordshir terrier mért hosszúkás a feje?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy staffordshir terrier mielőtt rá kérdeztek FAJTISZTA. De még is hosszúkás a feje nem olyan mint a testvérének (az alomból) a testvérének tompa és a feje felül széles az enyém az ellentettje és az lenne a kérdésem fog ez még változni vagy esetleg tudok e tenni az érdekében étrend változtatással ?előre is köszi a válasz

2011. okt. 30. 10:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fajtiszta. Nem kukacoskodásból írom csak aki nem tudja e két szó közti különbséget akkor már biztos, hogy nem tenyésztőtől vette a kutyáját akkor meg ne várja, hogy úgy fog kinézni ahogy akarja.


Tudsz róla mutatni képet? Esetleg úgy, hogy az alom testvéreivel együtt van, vagy szülőkkel?

Amúgy mivel eteted, hogy étrendváltoztatást akarsz?

2011. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

köszi a választ felteszek pár képet ha gondolod de most a testvéréről nem tudok vagy megnézzem mit tudok ügyködni a neten

Az enyém (szuka): [link]

A tesómé (kan): [link]

2011. okt. 30. 11:46
 3/20 anonim ***** válasza:
Attol hogy picit hosszukása feje még lehet fajtatiszta,de az is lehet hogy a felmenők közt van valami gond, nem biztos hogy a szülei de viszamenőleg is lehet más fajta benne és ez lehet nálad ütött ki. Én nem tudtam megnézni a képet sajna igy csak tippelgetek, meg mondjuk a szukák is picit másként néznek ki mint a kanok....
2011. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 compactegon ***** válasza:
nem tudsz ellene tenni. ilyen és kész, fogadd el. nem az orra hosszú, hanem a stop-ja kicsi, szinte nincs is átmenet az orra és a homloka közt. aranyos kutya, csak nem "standard".
2011. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
és a tesója? áhh most meg az idegtől nem látod ...ezért adtam pénzt átcsesztek ?! honnan lehet megtudni hogy fajtiszae ?
2011. okt. 30. 12:47
 6/20 compactegon ***** válasza:

ne idegeskedj, attól még ugyanúgy a te kutyid marad, szeressed ha már veled van :) a törzskönyve alapján. ha van TK-e akkor fajtatiszta, csak vannak tuljadonságai, amik nem felelnek meg 100%-ig a standardnak. pl. a stopja ugye amstaff-nál minél erősebb, annál jobb. belinkelem a sajátunkat, mert nagyon hasonlít a tiedre, csak a feje más :)

[link]

2011. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 compactegon ***** válasza:
mennyi idős amúgy? nincs más képed róla, más szögből, pl oldalról?
2011. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
a kutya 4 -5 honapós de én már nem tudom..hogy kinek hidjek ..
2011. okt. 30. 13:21
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből írom ezt, de sajnos nem szabad csodálkozni. Ha ilyen kétségeid vannak, nyilván nem tisztességes tenyésztőtől vetted a kutyát, hanem egy szaporítótól. Az hagyján, hogy nem lesz a standardnak megfelelő, örülj, ha nincsenek más örökletes betegségei, mert akkor a gatyádat is ráköltheted az állatorvosra...:/:/ Mindenesetre aranyos kutyus, akármilyen is, hű társad lesz.
2011. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
ha ha ezzel tisztában lettem volna akkor lehet elmegyek egy állat otthonba és ott keresek egy kutyát nem költök rá ...ve rjem bele ebbe a ki ba szott hazudozásba ..
2011. okt. 30. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!