Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtiszta szerintetek ez a Yorki?

Fajtiszta szerintetek ez a Yorki?

Figyelt kérdés

Nagyon szép yorki bébik ,oltva ,féregtelenítve ,igény szerint chippel ,származási lappal,útlevéllel ,eladók , lefoglalhatók !

35000 Ft.

Szerintetek?



2011. okt. 30. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem szaporító , mert egy tenyésztő minden kutyának ad ki törzskönyvet és chippet az mindegy hogy kéred vagy sem... meg 35 000 ft egy igazán jó yorki szerintem 60-70 ezer vagy a fölött vannak.. esetleg egy linket tudsz küldeni??
2011. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a származási lap az nem törzskönyv? A törzskönyvben is a kutyus szülei- nagyszülei szerepelnek. Nekem gyanús. Lehet FAJTATISZTA és nem FAJTISZTA, de lehet hogy nem valódi a származási lap. Én is 80.000 ft ért vettem yorkit.
2011. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Kicsi az esélye, de lehet, hogy nem tervezett alom. Előfordulhat, hogy nem összeillő vagy éppen kor alatti párosítás, és ilyenkor olcsóbban adják őket, hiszen a törzskönyv is felülbélyegzett, nem olyan minőségű az alom, stb.


Ettől függetlenül valószínűleg szaporító: "igény szerint", vagyis nem elvből törzskönyvezi a kiskutyákat, hanem kérésre. (Hogy a papír mennyire hamisítvány, nem tudni.)

2011. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2011. okt. 30. 12:14
 5/5 sors79 ***** válasza:
100%
:-/ Az expressz a szaporítók gyűjtőhelye :-/ Ha már a fajtát kiválasztottad, akkor hagyd ezeket a hirdetéseket, inkább tenyésztőket keress a neten (google jó barát) és vedd fel velük a kapcsolatot. Írj nekik magadról, hogy miért választottad ezt a fajtát, és mit tudsz nyújtani majd a születendő kölyöknek. A jó tenyésztő garanciát vállal a kiskutyák valódi származásáért, egészségéért. Egy jó tenyésztő komoly szerződéssel ad csak kutyát! Igaz, hogy drágább, de messze nem elég drága ahhoz képest, amit kapsz cserébe... :)
2011. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!