Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináltok, ha a kutyátok...

Mit csináltok, ha a kutyátok folyton eltöri a védőgallért, ami műtét után muszáj rajta legyen, mert kiharapdálja a varratokat? Lehet valamivel helyettesíteni?

Figyelt kérdés
már kettőt is eltört, és nem tudok semmilyen megoldást, kérlek segítsetek, ha volt a ti kutyátokkal is ilyen probléma:S
2011. okt. 30. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel műtötték?
2011. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ivartalanították és kan
2011. okt. 30. 15:25
 3/6 A kérdező kommentje:
és nagyon nagytestű, de viszonylag tűri, hogy rajta van, nem azért töri el, hanem mert nekimegy mindennek, és letöredezik a széle a gallérnak, és ezzel felsértheti a sebet, ha hozzáér
2011. okt. 30. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
A miénk 3-at tört el. Azóta hallottam, hogy van aki körbetekeri ragasztószalaggal az egész gallért, így nem törik olyan könnyen. (Tesa vagy hasonló széles ragasztószalaggal.)
2011. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Enyém kettőt végzett ki ivartalanítás után, bár ő abban a pár napban bent volt a házban (labi kan). Én szigetelőszalaggal ragasztottam meg már a végén. Szélét húzkodta néha a betonon, tök éles lett, több sebet szereztem még meggyógyult eb, mint ő a műtéttel...:)))

Ez sajnos ilyen, ezt a pár napot vhogy ki kell bírni.:)

2011. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha újra szüksége lenne a kutyámnak gallérra, tuti vödörből csinálnék neki. Sokkal biztonságosabb, mint a gyári gallér, régen is ezt használták.
2011. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!