Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy homokos a kutyám?...

Lehet, hogy homokos a kutyám? Van ilyen az állatvilágban?

Figyelt kérdés
Pároztatni akartuk nősténnyel, de valahogy "nem mutatott érdeklődést felé", pedig már minden féle csali módszerrel próbálkoztunk, még effektíve "rá is raktuk" a nőstényre, ahogy kell, de nem csinált semmit. Létezik ilyen? Vagy csak nem tudja, hogyan kell? Tapasztalatok?
2011. okt. 30. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Nos, mi alaszkai malamutot és Boston terrier hivatalosan bejegyeztetett ebtenyésztők vagyunk, hivatalos kennel névvel, és egyszer hoztak egy szukát fedeztetni a kanunkhoz, és valamiért nem akart rámászni, pedig már több alom is van tőle; a boston terrierrel is ugyanez volt a gond,pedig van neki egy párja, de nála sosem fordult elő, lehet a szukával volt a gond, persze nem mindegy hogy a szuka mely tüzelési periódusában akarjátok fedeztetni.

Nem hinném hogy meleg lenne a kutya :) Mennyi idős a kutyád?

2011. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos igaz, amit az előző írt, de ettől függetlenül az állatvilágban is előfordul. Megfigyelték pl. madaraknál, majmoknál is. Mind a hím, és nőstény egyedeknél.
2011. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igaz, de az általában bezárt állatoknál figyelték meg, pl állatkertben majmoknál, de az állat ösztönös lény, tehát ha egy szuka tüzel és azt a kan megérzi nem fog neki nemet mondani. Én még nem hallottam olyanról hogy egy kan csak kant akart megd.ni....

Kanos nyulaknál láttam már 2 kant...

Szerintem a szukával lehetett baj. Ha van a szukánál egészségügyi baj, és a kan megérzi akkor azért nem akar rámászni , mert az állatoknál a cél az egészséges utód nemzése.

2011. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog, hogy homó a kutyád. :) A szuka jó eséllyel még nem tüzelt, vagy már nem tüzelt, és a kan jobban tudta, mint a gazdája. A mi mopsz kanunk is csinált olyat, hogy csak odaszagolt a szukának és elfordult, pedig a szuka gazdája égre-földre esküdözött, hogy most pont jó.

Az is lehet, főleg ha első fedezése lett volna, hogy a kan simán tapasztalatlan. (Bár egy tüzelő szuka azért rá szokta őket vezetni, hogy mit is kéne csinálni, max. a rossz végén állnak neki a dolognak.)

2011. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már hallottam ilyet(állatorvos mondta), hogy ez előfordul a kutyáknál is.:)
2011. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!