Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kangalom a hibás, vagy én?

A Kangalom a hibás, vagy én?

Figyelt kérdés

Egy szép napon sétáltattam a kangalom PÓRÁZON LÁB MELLETT!!! a kangalomon kívül van 3 yorki.(Nagyon jól kijön velük,imádja őket.) Aztán egyszercsak odajön az utcáról 3 csivava ugatva morogva és elkezdték csipkedni a kangalom lábát,ő meg ezt türte egy ideig.A Kutyák gazdája sehol sem volt.Hiába hessegettem őket nem mentek el.A kangalomnak nem tetszett már a dolog hogy tépkedték.Másodpercek töredéke alatt,az egyik csivava már a szájába volt,és alig tudtam kihúzni..nagyon megilyedtem!VÉGRE megjelent a gazda,és nekiűllt üvöltözni.Ő a hibás mer a kutyáit elengedte és nem volt sehol.!!

Az én kangalom kutyasuliba jár,és jól kjön kan szuka kutyákkal hiszen nekem is van otthon 3 yorki aki nyúzza.ezek meg agresszívek voltak és támadtak,hiába indultunk el jöttek.Szerintetek kivolt a hibás????? :O


2011. okt. 31. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Te nem vagy hibás! A kis hülye csivik voltak a hibások. Én nem is szeretem őket, mert amilyen picik, olyan agresszivek és még egy kangalnak is neki mennek, holott az 10x nagyobb.

Egyébként nem is nagyon láttam még kangalt, csak interneten, és óriási kutya. :)

2011. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit kamuszagú a történet,de egyértelmű hogy a szabadon rohangáló csivavagazda a hibás.Nem sok kutya tűri sokáig tétlenül ,hogy más idegen kutyák harapdálják, ha kicsi ha nagy a másik.
2011. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De egy nagyobb kutya azért sem bántaná, mert úgy van vele, hogy simán széttépné és nincs esélye a kicsinek. Szerintem nem kamu egyáltalán.
2011. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb kutya szemében a másik akkor is kutya ,ha az kisebb ,főleg egy kangal amelyik nem a legjámborabb fajta hanem kőkemény pásztorkutya akiket verekedtettek is. Otthoni haver kutyákkal biztos kijön meg azok nem is támadják be gondolom,de idegen kutyák támadásánál ne várjuk el hogy békésen tűrje hogy minden lábán egy kutya csüngjön.
2011. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nem kérdés,hogy a csivavák gazdája volt hibás.Az ő felelőssége a kutyáinak a felügyelete.Te nem csináltál semmi rosszat...

Én a helyében nem pampogtam volna,örülnék,hogy a kutyáim életben maradtam egy Kangallal szemben (aki ilyen jólnevelt,grat. hozzá)...

2011. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

A fejét nem szabadott volna a csivavák magasságába sem engedni, feszes póráz, fej felhúz, gyorsan elsétál, lehetőleg a csivik gazdája felé leordítani a fejét, meg rávenni, hogy kapkodja már fel az ölébe a vadállatait.

Szóval szerintem inkább a csivavás gazda volt a hülye, de azért te is tehettél volna még azért, hogy ne legyen baleset.

2011. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Szájkosár? Mert, ugye, a póráz mellett az is alapfelszerelés egy kutyánál.

Ha azzal leüti valamelyiket, Téged akkor sem érhet vád. Bár ilyenkor az ember a kutyának a fejét a közelébe nem engedi az aprónépnek. Viszont aprónépet lágyan el lehet rugdosni a nagy lábáról. Amíg a kutyád bekapta a kicsit, te mit csináltál? Néztél a messzeségbe és vártad a gazdáját?

Mindketten hibáztatok. Viszont Te sem álltál a helyzet magaslatán.

2011. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Velem ugyanez történt, amikor a jegesmedvémet sétáltattam. Most letargiában vagyok, hogy vajon ki volt a hibás...
2011. nov. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aham nekem mondod ezek a csivavások áá Tegnap viszem a 2 jetimet és nekiront egy csivava
2011. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!