Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idö alatt lesz szobatis...

Mennyi idö alatt lesz szobatiszta 9 hetes tacskó kutyám?

Figyelt kérdés
1 hete van nálam, és olyan okos, hogy már az újságra pisil-kakil. Lakásban van mindig, és ki még nem vihetem az utcára, mert nincs meg az összes oltása. Hogy folytassam a szobatisztaságra nevelést? csak pisiltessem az újságra tovább, és amint ki lehet vinni, vegyem el az újságot? Köszi a válaszokat!
2011. okt. 31. 23:50
 1/8 anonim válasza:
0%
pelenkézd be
2011. okt. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd meglátod, mennyi idő, nincs rá általános recept. Ha már ilyen ügyes, akkor valószínűleg leszoktatni sem lesz egy nagy kaland, de majd kiderül.
2011. nov. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lola477:) válasza:
Nekem beagle van 8 hetesen hoztuk el most 9 hónapos de még most is reggelente bekakil de már jelez napközbe hogy le akar menni.:)
2011. nov. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, hánykor keltek, és mikor viszed le a beagle kutyádat?


Kérdező, én is használtam a kutyámnál lakásban letéve "kutyapelenkát", ő magától elhagyta olyan 8-9 hónaposan. Miután kihordtam sétálni, hamar megtanulta, hogy lent kell intéznie a dolgát, de azért még egy ideig előfordult, hogy arra ment pisilni. Én nem bántam, legalább nem kellett aggódnom, hogy mi van, ha nagyon kell neki.

2011. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

4hónapos korig nem tudják szabályozni az ürítést.

Ekkorra érdemes már elhagyni az újságpapírt,pelenkát stb.célszerűbb az ajtóhoz tenni pár napon keresztül, amikor már kijárhattok. Így ha kikerül a képből az újságpapír azt az ajtónál fogja keresni,te pedig tudod majd "ideje kimenni".

2011. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! biztos kell még idö,míg teljesen szobatiszta lesz. az én kutyusom 10hetesen került hozzám. az elsö két hétben még néha félrement. sokat voltunk az udvaron,hamar megtanulta hogy ott kell.3.héten mar majdnem 100százélok volt. most 2 hete mar szobatiszta,pedig 4 hós csak.
2011. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi tortent, de tegnap meg ma elkezdett megint ossze-vissza pisilni-kakilni:( pedig szepen megjutalmaztam, megdicsergettem mindig, ha jo helyre pisilt. mit csinaljak most? elkeseredtem :(
2011. nov. 2. 23:44
 8/8 Melindácska2 válasza:
53%

Hogy tudtad rászoktatni hogy újságra pisi-kaki???

Nekünk nem megy????

2012. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!