Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő kell, hogy megszokj...

Mennyi idő kell, hogy megszokja a kutya az új helyét?

Figyelt kérdés
Egy 7 hetes kiskutyáról van szó, 2 napja hoztam haza. Kicsit sokat sírdogál, napközben minden pillanatban nem tudok vele lenni. Éjszaka van gyakorlatilag csak egyedül egy plüssel.
2011. nov. 1. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy héten belül megszokták. Mindent bejártak a telken, mindennel megismerkedtek. Este volt egy kis sírás, de 4-en voltak, tehát összebújtak együtt. Utána már uralták a birtokot, úgy közlekedtek mintha ott születtek volna. De azért mindig a nyomomban voltak, ha valamit csináltam a kertben :) Plüss az jó, nekem is volt egy hatalmas mackójuk, de ahogy nőttek szétszedték.
2011. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Éjszakára nekem csak az a plüss van mellette, napközben pedig vagy alszik, vagy vele vagyok.
2011. nov. 1. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
5-6 nap alatt az én kutyám megszokta hogy nálunk van..a tied is megfogja..
2011. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minegyiknél más de ált 1 hét bár nekem a vizslám amit most hoztam 2 nap volt kb és már semmi baja sem volt :)
2011. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!