Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nekem való egy...

Szerintetek nekem való egy husky? 7-2-ig egyedül lenne mert suliban lennék minden oltást megkapna állatorvoshoz vinném csak szaporítótól de csak akkor ha szép helyen van nem egy putriban a kerítés 180cm. Napi minimum 1óra 3-szor futás vagy sétálás.

Figyelt kérdés
És megnézném hogy egézsséges-e. 26-m2 lenne a helye + egy 48m2-es garázs de ez csak felügyelettel. és állatorvosal megnézetném
2011. nov. 1. 11:38
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Ja csak szapóritótól tudnám venni.
2011. nov. 1. 11:39
 2/43 anonim ***** válasza:
80%

Nem!!


Egy husky még akkor is szökős, ha sokkal nagyobb kertben van és mozoghat rendesen.

26 nm az már majdnem olyan, mintha kennelbe lenne zárva.

Ráadásul azt tudod, hogy a huskyk ugatás helyett inkább vonyítanak?

Ezt nem tudom, a szomszédaitok mennyire tolerálnák, mivel szerintem sokszor vonyítana unalmában szegény.

Inkább válassz más fajtát.

2011. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
83%
Vagy vegyél rendes helyről, vagy fogadj örökbe, de NE TÁMOGASS SEMMILYEN SZAPORÍTÓT! Ha egy rendes tenyésztőtől való kölyök árára nincs pénzed, akkor később mit csinálsz, ha mondjuk diszpláziás lesz? Amire egy ilyen kölyöknél baromi nagy az esély? Hidd el, nem a kutyavételára az igazán sok.... Azt kb. 1 év alatt simán össze tudja szedni az, aki akarja...
2011. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
84%
Ha szaporítótól veszed, többet fogsz rá költeni élete során, mintha egy normális tenyésztőtől vennéd. Mellesleg, ez a fajta nagyon mozgékony, ez elég gyenge foglalkozási időtartam, amit leírtál. Nem fogod lefárasztani, örökké csavarogni fog, neveletlen lesz stb. Én nagyon nem ajánlom, sem a feltételek miatt, sem pedig szaporítótól.
2011. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
És ez nem biztos jó megoldás de ha lenne egy futópad az nem megoldás a kerítésel meg meglehetne csinálni hogy nagyobb legyen és sokat foglkoznék vele délután.
2011. nov. 1. 12:24
 6/43 A kérdező kommentje:
és a kutyára max 60 ezerig tudnék venni ennyiért már lehet tenyésztőtöl venni?
2011. nov. 1. 12:25
 7/43 anonim ***** válasza:
0%

Ehhez már nem sokat kell hozzátenned, hogy rendes, megbízható helyről tudjál venni. Ha azt vesszük, hogy a havi tartási költsége 5-10 ezer forint az első évben, akkor nincs fél év, mire összerakod azt a pénzt. Leghamarabb úgyis csak december közepén lesz alom olyan kennelben, amit nyugodt szívvel tudok ajánlani, vagyis kb. február közepe-vége, mire elvihetők lesznek:


[link]

2011. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Én csak tavasz fele szeretnék kutyát. De ez a futópados dolog sétáltatás mellett?
2011. nov. 1. 12:42
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Még 1-2 jó kennel:


[link]


Itt most is vannak 6 hónapos szukák. Kedvencnek kizárólag ivartalanítási kötelezettséggel, olvasd el a kölykök menüpont alján a fontos információ linken a tudnivalókat:


[link]

2011. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
56%

A futópad árát költsd a kutyára. Inkább majd egy biciklit vegyél és a megfelelő korban (kb. 1 éves kor körül) kezdj el vele bringázni. A rendes tenyésztőtől származó törzskönyves kicsi előnye, hogy később akár nemzetközi versenyeken is tudsz majd vele bikejöringben esetleg canicrossban indulni.


Infók:

[link]

2011. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!