Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a társadalmi megítélése...

Milyen a társadalmi megítélése annak, ha egy férfi a kicsi kutyákat szereti?

Figyelt kérdés

"Cikinek" számít?

(Kicsi kutya -> kb. sheltie mérettől lefelé, és még a sheltie is beletartozik.)


2011. nov. 1. 13:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Nekem a kicsi kutyák azért tetszenek jobban, mert olyan jópofák. Tehát, nem is annyira az, ahogy kinéznek, hanem a személyiségük az, ami miatt szeretem őket.


Viszont elbírnék bármilyen nagy kutyával is. Ennek legékesebb bizonyítéka, hogy egy csődör lovam is van, és a csődör lónál egy kutya sem lehet keményebb. (Mondjuk, egy kancánál sem, de ez mindegy.)

2011. nov. 1. 15:32
 12/13 anonim ***** válasza:
83%
A társadalmi megítélés általában a látványtól függ. Van olyan haverom, akinek egy Jack Russelle van. A kutya halál vagányan közlekedik a sráccal, inkább lehet csajozni vele, mint cikinek tartani :) Viszont volt már olyan élményem is, hogy a középkorú férfi egy rózsaszín ruhás westie-t pátyolgatott. Mivel én is egyszerű halandó vagyok, ezért azt cikinek éreztem. Viszont nem a kutya mérete határozza meg, hogy ki legyen a gazdája. Szerintem ha a kicsi kutyák jobban tetszenek akkor válasz olyat, és nem kell foglalkozni a véleményekkel.
2011. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó, na igen, ez a rózsaszín ruhás dolog ciki.

Nekem yorkshire-om van, igaz ő egy masszív fajta, simán elvan -10 fokban is ruha nélkül. De azért van egy vízlepergetős polár háttakarója, ha épp szakadna a hó. Fekete színű.

Szóval aki nem akar a kutyájából hülyét csinálni, vagy azzal feltűnni, azzal semmi gond nincs.

2011. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!