Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy sokat magára...

Normális, hogy sokat magára hagyja a kiskutyákat a szoptatós szuka?

Figyelt kérdés
Kint üldögél a napon, pihenget. A kicsik alszanak, mocorognak, néha nyüszítenek. Ha ott ülök mellette, akkor ő is bent marad a kicsikkel.

2011. nov. 1. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is van szukám aki nem megy oda a kicsikhez ha nem vagyok ott (mondjuk én alapból nem engedem oda a szukát csak 2-3 óránként de ő akkor se menne) folyamatosan ott kell vele ülni addig amíg az utolsó kiskutya is megkajált mert egy percig se marad ott nélkülem...ha ott vagyok akkor nagyon jó anyuka.
2011. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akiteki ***** válasza:
Mennyi idősek a kölykök? A második hét után már otthagyják néha őket. Az anyjuk tudja, hogy mikor van gond és akkor bemegy hozzájuk.
2011. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze ez termeszetes dolog. Az elso ket hetben az anyuka nemigen hagyja el az almot, igy amikor mar erosodtek egy cseppet a picik akkor o is ugymond"kiszabadul". Gondoj bele 2 hetig nem moccanak a piciktol csaupan enni hogy mennyire meglehetnek zsibbadva, meredve a labai, izuleteis meg ez mellet a picik is rajta" eloskodnek". Nem azert hagyja ott oket mert nem torodik veluk. Ameddig latja az anyuka ,hogy csend van,az ehezo szajak nem ehesek o is kielegiti mozgas szuksegleteit. Fogadni merek amint a picik zugolodnak, orditanak az anyjuk azonnal a segitsegukre siet! Jo egeszseget a piciknek es az anyukanak is!!:D
2011. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a jó kívánságot!

Pontosan ma 2 hetesek.

2011. nov. 1. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a kan fiatal lehet játszani akar vagy futni egyet.Az én kutyám is ugatja a másikat erre az elkezde vele dgy idő után játszani azt lenyugszik.
2012. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!