Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak is megeszi a kutyája...

Másnak is megeszi a kutyája az almát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
de még hogy..táphoz keverve és külön is..nem is sajnálom tőle, szinte minden nap kap
2011. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az enyémek is imádják,szinte egész nap azt ennék! :D
2011. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
71%
Mamámék kutyája anno megette a saját sz@rát, de az almát nem:D
2011. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még almát nem próbáltam, de a banánt, narancsot szereti. (A kettő közül az egyik). A másik kutyám meg azért eszi meg, mert irigy :)
2011. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én kutyim simán megeszi az almát. De nagyon szereti a paprikát is ( tök mindegy hogy erős vagy nem ) meg a hagymát is imádja.

De amikor etetem a nyuszit, akkor neki is adni kell a nyúl tápból.

2011. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Yorkim épp azt kapott most vacsira:) Kicsit kigömbölyödött az utóbbi hónapokban, gondoltam nem árt a diétás vacsi :D

De szereti a banánt is, nyáron annyi görögdinnyét evett, hogy óránként vittem pisilni :D

2011. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Enyémek is imádják az almát! Mindig keverek a táphoz, de magába is megeszik.
2011. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyémek is szeretik az almát. a tápjukba mindig rakok. de magába is megeszik :)
2011. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az enyém mindent megeszik!

Répát, almát, epret, málnát, paprikát, diót, mogyorót, banánt, barackot, cseresznyét, meggyet, szőlőt...imád mindent! :)

2011. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyémek nem eszik meg, pedig szívesen adnék. A zöldségekért viszont odavannak (répa, kukorica és borsó a kedvenc, de szoktam mindenféle vegyes fagyasztott zöldséget is főzni nekik - na ilyen keverékben már az almát is megeszik).
2011. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!