Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj, ha érzem a chipet a...

Az baj, ha érzem a chipet a kutyámban?

Figyelt kérdés

Ma rakattam bele az állatorvossal, és olyan furcsa, mert ahogy tapogatom a nyaka bal részénél, érzem. És biztos hogy az, mert ahol beszúrták neki, 1-2 centire van. Ebből nem lehet baj?

A másik dolog pedig, hogy elég csúnya neki, ahol beszúrták a tűt, 2 pici lyuk van ott(nem tudom, nem csak egynek kellene?) és vérzik.


2011. nov. 2. 12:48
 1/6 Akiteki ***** válasza:

Az egyik kutyámnak kicsit feljebb sikerült szúrni és nem csak érzem, de még látom is. Így van már 3 éve, ez nem gond.

Hogy két luk van, nem jó hír. Talán túlszaladt kicsit a tű. Reméljük, hogy a chip nem esett ki. Én leragasztanám egy kis ragtapasszal, hogy biztosan a helyén maradjon.

2011. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tinaa0 ***** válasza:
Szerintem nézesd meg dokival:)
2011. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Mindenképp figyelni fogom, de szerencsére nem esett ki, most is kitapintottam :)
2011. nov. 2. 14:09
 4/6 Akiteki ***** válasza:
A mi orvosunk a rövid szőrűnél mindig tesz rá ragtapaszt. A huskyknál nem tud, olyankor csak azt szokta javasolni, hogy 1 napig ne piszkáljuk, ne simogassuk a helyét, nehogy kiessen.
2011. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is érzem benne a chipet, szerintem az nem gond. A másikat nem tudom! :(
2011. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem havanesem van, szóval nem tudok ragasztani, de akkor nem piszkálom.
2011. nov. 2. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!