Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie lehet kint tartani?

Westie lehet kint tartani?

Figyelt kérdés

Westie-t lehet kint tartani?

ÉS általában csak az öleb kutyákat kell bent tartani?


2011. nov. 2. 17:17
1 2
 1/16 Lizaa ***** válasza:
69%
Nem lehet kint tartani. Nem nem csak ölebeket lehet bent tartani. Elegendő foglakozással napi több sétával elég hellyel, bent lehet több fajtát is tartani.
2011. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Minden kutyát lehet kinn tartani, de kell neki egy fedett, s a hideg hónapokban fűtött helység.
2011. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze azt mindenképp, nehogy megfázzon télen, tegnap azt hallotam az Animal Planeten a 101 kiskutyában hogy a Westie nem szereti a meleget!
2011. nov. 2. 17:23
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyik kutya sem szereti a túl meleget.
2011. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Meg úgy gondoltam hogy télen valami takaró féleséget is neki!
2011. nov. 2. 17:25
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
A fajtacsoport nevében is benne van: társasági kutya. A kutya egyébként is utál egyedül a kertben lenni, hiszen falkaállat, de a társasági kutyákra ez fokozottan igaz. Nem azért kell bent lennie, mert fázik, hanem mert szenved egyedül.
2011. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Lizaa ***** válasza:

Figyelj ha kint tartod a westiet lehet h pár évben =akár első 5-6 éveben ) nem lesz bajod csak utána derül ki h a fagyok miatt tönkre mentek az ízületei...

De lehet h az első télen jelentkeznek a bajok.

Nekem a kint tartás az a fogalom mikor a kutya kint van a kertben egy hőszigetelt házzal->ez nem westienek való viszont ha van egy fűthető rész ahova be mehet akkor azt mondom talán oké, de az lenne a legjobb ha veletek lehetne bent :/

2011. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Áruld már el, miért kell Neked kutya? Sosem értettem, hogy a mi értelme van annak, hogy valaki kivág az udvarra egy kutyát.
2011. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Látom te tipikus amerikai vagy aki még a Berni pásztort is bent tartaná!Képzeld azért tartanám kint mert ezt a fajtát vadászatra is tenyésztettték és a perfect kutyaszakértők is mondják hogy neki kint sokkal jobb!
2011. nov. 3. 11:09
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ha ennyire okos vagy, akkor nem értem minek kérdezel. Mondjuk nem tudom az feltűnt-e, hogy a vadászat közben általában mozog az állat, elég magas ösztönhőmérsékleten van, ráadásul ugye nem nap 24 órában csinálja. Kicsit más az erdőben rohanni 6 órát a gazdival, mint egyedül feküdni egy hideg kutyaházban. Hidd el nekem a megbecsült vadászkutyák is mind egy birkaszőrön feküdtek a kandalló előtt.
2011. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!