Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két vagy egy puli?

Két vagy egy puli?

Figyelt kérdés
Egy pulit kértünk egy ismerosunktol de o kettot hozott hogy ne valasszuk szet oket majd csak tavasszal.Ha egyet tartunk az jobban ragaszkodik majd a gazdajahoz?
2011. nov. 2. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha nektek csak egy kutyára van szükségetek akkor egy legyen ha elbírtok még egy kutyával és szeretnétek is akkor kettő ,ti döntsétek el hogy kell e két kutya vagy sem.. ez anyagilag is több pénz meg több foglalkozás..
2011. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jesszus, inkább csak egyet! Akkor egyrészt jobban ragaszkodik az emberhez ez igaz, de ha ketten vannak, akkor bandáznak, és nem tudom volt-e már pulitok, hát ha éjjel-nappal egyfolytában ugatásra vágysz, akkor szerencséd, mert ez a fajta jellemzője, ha ketten vannak, akkor egy nyugodt perced nem lesz. Amúgy a puli nem hobbiállat, terelésre-, őrzésre van kódolva, tehát borzasztó ideges természete lesz, ha nem köti le magát a nyájjal. Nem szeretni való cuncikutyuli, nem arra jó, bízom benne h. tanyán laktok, kül. a szomszéd lehet hasbaszúrja magát.
2011. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nyugi van hely ahol kifutkarozza magat
2011. nov. 2. 18:25
 4/6 Akiteki ***** válasza:
Gondolom már nem kérdés, mert rátok sózta mindkettőt. De soha nem adnék kezdőnek egyszerre két kutyát. Előbb nevelje fel az egyiket rendesen.
2011. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van elég időd és pénzed mind 2 kutyára akkor tartsd meg őket. Nekem 3 Pulim van mind egyformán ragaszkodik. Nem igaz ha egyedül van akkor jobban így is ugyan úgy. Annyi hogy így tudnak játszani ketten.

Tévhit hogy egész nap uagtni fognak. A Puli nem ugat feleseleges. Nem tudom akik azt írják hogy mindig aat azoknak milyen Pulijk volt. Az enyémek soha nem ugatnak feleslegesen. Nem zajonganak. Csak akko ugatnak ha agyon muszáj. A nap nagy részében inkább csak pihennek és nézelősnek.

2011. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem három van :)
2012. márc. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!