Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani jó, megbízha...

Tudnátok ajánlani jó, megbízható, esetleg kipróbált Német Juhászkutya tenyésztőt?

Figyelt kérdés

Egy fajtatiszta lány kiskutyát keresek, november végi, decemberi elvitellel (még az is jó hogyha most, vagy egy-két héten belül születnek, igaz akkor az már december végére, január elejére csúszna, de ha megéri akkor várok szívesen).


Szeretném ha vörös lenne, a klasszikus német kiállítási vagy munka vonalból. ( [link] ). A kiskutya legyen törzskönyvezett. Nagyon fontos hogy a szülők bizonyíthatóan szűrve legyenek diszpláziával (meg fogom nézni a papírokat).


Ha ezek a feltételek mind teljesülnek akkor a pénz tulajdonképpen nem számít.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 2. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hali ......a MILFORD KENNELBŐL VEGYÉL KUTYÁT.A LEGJOBB KENNEL..........HALGASS RÁM...
2011. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Milyen célra szeretnéd?


Én tőlük vennék, és várnék!:)

[link]

2011. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hobbi célra, háziállatnak. Járnék vele kutyaiskolába, és megtanítanám sok mindenre, de úgymond "terepen" nem kellene teljesítenie.
2011. nov. 2. 20:29
 4/18 anonim ***** válasza:

Ne így vegyél kutyát.

Olvasd a kennelek honlapját. Ahol van munka eredmény is, eladott kölykök elért eredményei, ott nézd a fotókat. Ha csak a szokásos kiállítási pózban látsz kutyát, menj másik honlapra .

Az, hogy egy bizonyos kutyának a küllem díjak mellett oda van írva egy HPO I-es vizsga, még semmit nem jelent.

Akár keress az adott tenyésztő adott kutyájáról munka videót a YouTubon. Mert van jó néhánynak.

2011. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Akkor most hogyan ne vegyek kutyát?


Nem azt kértem hogy szakérts pár sort, hanem azt hogy ajánlj egy tenyésztőt aki rendben van. Tessék, linkelj egy olyan kennelt ami szerinted oké és megfelel a kritériumaidnak, mutass videókat a kutyákról.


Ez így nem válasz a kérdésemre és a segítségtől is messze van. Nem vonom kétségbe a hozzáértésedet és a mondandód igazságtartalmát, de nem jutottam tőle előbbre sem.

2011. nov. 2. 22:55
 6/18 anonim ***** válasza:

Ugyan miért én mutogassak neked tenyésztőket, meg videókat?

Tulajdonképen Neked elég az is, ha a német juhász lapon rámész a magyar tenyésztőkre és csukott szemmel rákatt valamelyikre.

Csak úgy mellékesen megemlítem, olyan, hogy klasszikus német munkavonal nem nagyon van.Főleg nem vörösben.

2011. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja, és ma már elvárható a szülőknek a DNS vizsgálat, a könyök röntgen .
2011. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

De ne csak úgy mellékesen említsd meg hogy milyen van meg milyen nincs, hanem mondd el rendesen, olyan formában hogy én abból profitálni tudjak, hiszen ez lett volna az egésznek a lényege. Az hogy pár összefüggéstelen információt idenyögtél nem segített rajtam, továbbra sem tudom hogy honnan szerezzek olyan kutyust ami szép is és egészséges is lesz. Mit jelent az hogy "nem nagyon van" klasszikus német munka vonal? Csak egy kicsit van? Akkor most van vagy nincs? Ha értenék hozzá jobban akkor nyilván nem szorulnék segítségre. De mindegy, látom direkt nem akarod felfogni hogy milyen jellegű segítségre lenne szükségem.


Ha ezek után úgy döntesz hogy szeretnél még választ írni akkor szíveskedjél egy információban és referenciákban gazdag összefüggő szöveget írni. Az előzőkhöz hasonló válaszokra pedig nem vagyok kíváncsi, azokból nekem annyi jön le hogy Te mennyire jól értesz a kutyákhoz én pedig mennyire nem. Add át a tudást vagy maradj néma, arra nincs szükségem hogy még jobban összezavarj.

2011. nov. 3. 15:09
 9/18 anonim ***** válasza:

szia. Figyi, tényleg nézd meg őket, mert most van kiskutya, egy nagyon jók a szülők. Dolgoznak a kutyák, jó agyuak, nem fogsz rosszul járni, higyj nekem. ( ha a kennelnevet beguglizod a youtubon, adni fog le videokat is.)


[link]

2011. nov. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!