Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan németjuhász egy kan tacsi...

Kan németjuhász egy kan tacsi mellé?

Figyelt kérdés

Kérlek segitsetek!

Venni akarok egy németjuhászt.

DE.van egy kan tacskóm aki 1 éves.

de én is kan németjuhászt akarok.ki fognak egymással jönni?

Én 14 éves vagyok kan németjuhász vagy szuka illik a koromhoz?

És egy kennelből akarom venni!


2011. nov. 2. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem a korod határozza meg, hogy milyen nemű kutyát ajánlott tartani. Ha a kutyákat következetesen neveled, szót fogadnak Neked, tudsz parancsolni, akkor két kannal sem lehet gond, ha csak nem valami baromi domináns kutyáról van szó. Viszont az ivartalanítás is fontos lehet, de gondolom ezzel nem mondok újat.
2011. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de a tacskót sem akarom kiivartalanitatni meg a Német juhászt sem mert ő meg fedezőkan lesz.

Meg persze kiállitáse kutya..

2011. nov. 2. 19:20
 3/9 anonim ***** válasza:
14 évesen inkább ivartalaníttasd mindkettőt, és tapasztald ki velük a "kutyázás" alapjait, és persze tanulj felelősséget.
2011. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sejtettem. Sosem fogom megérteni, hogy miért gondolja mindenki azt, hogy az ő kutyáját bizony szaporítani kell.

Annyi németjuhász van, mint a fene.

2011. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem mindenki azt mondta hogy ha kiskorába megveszem a német juhászt akkor a tacsit apjaként fogja tisztelni.

VALAMENNYIRE IGAZ EZ??????

SZERINTEM IGEN.

2011. nov. 3. 09:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy tisztelné apjaként??? A kutyák között nem fontos az "apaszerep". Max falkavezérként.

Komolyan mondom, ilyen mentalitással inkább ivartalaníttasd a kutyáidat. Minden élőlénynek az lesz a legjobb (neked is)

2011. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a szüleiddel élsz, és remélem, ők valamennyivel jobban értenek a kutyákhoz, mint te. Ha normálisan van nevelve a tacskó, és szocializálva is van, akkor nem lesz gond.
2011. dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem lesz gond,

miért nem elég a tacsi ?!

szerintem neked még a tanulás köti le a legtöbb idődet, arra feküdj rá, ne a kutyaszaporításra ...

2011. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem hogy mi köti le az időmet.:RRR
2012. jan. 5. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!