Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova tudnék bejelentést tenni?

Hova tudnék bejelentést tenni?

Figyelt kérdés
Salgótarjánban lakom, és nem tudok errefelé semmilyen Állatvédő szervezetről. Van itt egy kutya az utcában, kicsi kora óta kivan kötve, nem is pórázzal, hanem valami kötéllel. Csak enni-inni van neki kitéve, de egyébként nem foglalkoznak vele, legalábbis én még soha nem láttam, hogy játszanának vagy sétálnának vele. El szoktam arra sétálni ez én kutyusaimmal és annyira játszana szegényke, ez nem élet egy kutyának.
2011. nov. 2. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

[link]


Hívd fel őket, biztosan tudnak segíteni!

2011. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Most le fogsz hurrogni, de mint mondtad, ez nem jó neki, vegyél egy pisztolyt és éjjel lődd le :D A menhelyen se lenne jobb dolga. Egyébként a menhelyeseket se értem, mivel lesz jobb a világ ha pár korcsot a saját pénzükből etetnek, és csodálkoznak ha becsődölnek, nem arról van szó hogy nem szeretem az állatokat, főleg a kutyákat, sőt... De mégsem tudom megérteni az ilyen embereket inkább áltattassák el vagy valami, a kutyának is és az embernek is jobb...
2011. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

21:12.


Neked is jogod van élni, és az állatoknak is...

2011. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Talán annyiban jobb dolga van egy menhelyen, hogy ha beteg, meggyógyítják, megkapja a szükséges oltásokat, lesz társasága (más kutyák), ivartalanítják. És ha minden jól megy, megvan rá az esély, hogy örökbe fogadja valaki.
2011. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy ha a kötél nem 1 méteres, akkor ez így teljesen legális, és elfogadott módja a kutyatartásnak fejlett kis országunkban.:(
2011. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Én úgy tudom, ha 3 méternél rövidebb a lánc, akkor van gond.
2011. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát kb. 2 méter sztem..
2011. nov. 2. 21:31
 8/18 anonim ***** válasza:

a helyi rendeletben el tudod olvasni, mi vonatkozik Salgótarjánra, mert ez országon belül eltérő lehet!

csak arra figyelj, hogy ha találsz egy buktatót, ami miatt elvehetik tőle a kutyát, legyen hely a kutyának valahol, különben a sintértelepre viszik, ahol 2 hét múlva altatják...

2011. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
jobban átgondolva, nincs 2 se
2011. nov. 2. 21:34
 10/18 A kérdező kommentje:
Hol találom meg a helyi rendeletet?
2011. nov. 2. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!