Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám...

Miért csinálja ezt a kutyám minden éjjel?

Figyelt kérdés

Tacskó kutyám van, a házban van és este olyan 8-9 körül lefekszik majd mikor én lefekszem este 11 körül akkor ő fel kel és elkezd járkálni, kopognak a körmei a parkettán, belenéz a kukába és zörög a nejlon zsák ahogy rátámaszkodik a kukára,és csak nézi a kukát nem borítja ki és nem is turkál benne.

Neki megy a bútoroknak is , és nagyon idegesítő tud lenni mikor már 20 perce járkál és zörög.Ha rászólok abban a pillanatban csend és néhány perc múlva óvatos léptekkel indul tovább és fokozatosan újra zajongani kezd.

Mit lehetne csinálni vele,hogy ne járkáljon, vagy miért járkál?

(Az éjszakai járatot azzal fejezi be mindig,hogy egy szem száraz tápot kivesz a táljából és megeszi majd lefekszik.)


2011. nov. 3. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit sétáltatod naponta?

Miért van előtte állandóan a kaja?

2011. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ZOL kérdéseit ismételném én is.

Mennyit mozgatod napközben? Miért van előtte a táp állandóan? És miért nem zárod be az ajtót éjszakára?

Az én kutyám is állandóan kimászkál, ha nyitva hagyom a hálószoba ajtaját. Van, amikor felkel, és elkezd morogni, hogy ki akar menni. Tudod mit akar a bitang ilyenkor? kimegy a konyhába, és leül a hűtő elé, hogy rendezzünk éjszakai lakmározást:D Vagy átmegy az alvó szüleimhez, és hozzájuk vágja a labdáját, hogy játszanak.

Na én ezt nem engedem. Rászólok, hogy azonnal másszon vissza aludni. Nekik is rendet, és rendszert kell vezetni az életükbe.

2011. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!