Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud kisgyerek mellé...

Ram-Ram kérdése:

Valaki tud kisgyerek mellé valamilyen terriert ami nem az az idegbeteg fajta hanem jó játszópajtás és biztonságos házikedvenc?

Figyelt kérdés

Terriereken kívül a beagle is szóba jött már.

vélemények?


2011. nov. 3. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Minden terrier nagyon energikus fajta, ez a terrierek jellemzője. A bullterrierek szokták nagyon szeretni a gyerekeket, egy miniatűr bullterrier remek családi kedvenc lehet.
2011. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ de mivel első kutyusa lesz és a bullterrier elég határozott, akaratos kutya ezért még vannak kétségeim
2011. nov. 3. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Kinti-Benti kutyus lenne ??

Kicsi vagy nagyobb testű ??

Én a Labradort mondanám, Golden Retriever...

Francia bulldog! Vagy menhelyi keverék :)

2011. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Boston terrier? Mopsz? Dalmata?
2011. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most tudom hogy az anti pitbullosok/amstaffosok lefognak pontozni, de nekem amstaffom van. Unokaöcsém tépheti nyúzhatja sosem morgott rá, sosem kapott oda neki, ha elege van akkor arrébb megy ennyi, megfelelő nevelés kérdése, és megfelelő helyről kell hozni nem valami szaporítótól! Az utcán a gyerekek simogathatják még örül is neki. Szereti őket, és vigyáz rájuk, magyarul nem olyan mint egy tank, nem löki fel őket :)
2011. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ! Nekem is saffom van , a második vagyok... Nem akartam írni mert vártam "a gyerek mellé" /wáááá/ , De igazad van :) Jah és mellette egy Labim is van ... Nincs köztük különbség :))
2011. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
:D Én sem akartam írni, mert úgyis lepontoznak :D de tényleg csak nevelés kérdése, unokaöcsémet imádja annyi puszit akar neki adni :DD
2011. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pit Bull Terrier nagyon emberközpontú állatka
2011. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pit Bull vagy Amstaff ot ajánlom! :D

http://www.youtube.com/watch?v=Pjbh4kiN200&feature=related

nagyon tudják szeretni a gyerekeket!és még láthatsz számtalan videót a you tube -on :)nevelés kérdése

2011. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a sok választ :)

nekünk is staffordunk van és bármit megtehetünk vele nagyon cukii és nem harap meg

ezt a kérdést azért tettem fel mert az unokatesómnak lesz első kutyusa de nagyon jóba vagyunk szval...

2011. nov. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!