Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szijjaa tegnap reggel és este...

Szijjaa tegnap reggel és este a kutyám véreset kakilt és pedig este rendes szilárdat de most reggel fosot is Mi lehet a baja? Tegnap voltunk vele az állatorosnál akkor megkapta a 8 hetes oltást és egy hete mikor hoztuk akkor kapot féregtelenitöt is!

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Sziiijjjjjjjjaaaaaaaa, mi lenne, ha felemelnéd a telefont és ezt megkérdeznéd az állatorvostól? Na Pussszzzzyyyykahhhh
2011. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vissza vinném ma is a Dokihoz, ha véres a széklete :/
2011. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Elsőnél ott a pont ;DD Szakadtam :DDD ;) " A Második"
2011. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

véres széklet bélfertőzés vagy parvo vírus ,mind2 volt a kutyámnál már ,persze sok más betegség van még..orvoshoz vidd vissza vagy hívd fel a dokit..


az én kutyumnak mind2-szer mintát kellett vinnem amit bevizsgáltak ezért nekem nem kellett fizetni mert rég egy dokihoz járok de a gyógyszerek sokba kerültek..

2011. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk vidd el orvoshoz mivel mi nem vagyunk azok.Szijjjjja.
2011. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Háátkösz -.-"" ha nem tudvalakii normálisan válaszolnii az ink ne irjon .!!na szeevaaa -.""
2011. nov. 3. 15:32
 7/8 A kérdező kommentje:
A töbiieknek köszíí :D
2011. nov. 3. 15:33
 8/8 Fannybaba8 ***** válasza:
szia.A kutyáknak attól is lehet véres az ürüléke ha sok csontot kapott.Ajánlom hogy jó pár napig csontfélét ne adj neki.Ha pár napig még véreset kakil hívd az állatorvost.
2012. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!