Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A golden retviever és a...

A golden retviever és a nápolyi masztiff kijönne egymással?

Figyelt kérdés
A goldi 10 éves már :).Viszont a náőpolyi asztiff 2. kiskutya lenne. válaszokat köszönöm.
2011. nov. 3. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy nekem bullasztiffom van (4 hónapos), szoktunk találkozni séták közben egy 8 éves goldival. Nem annyira szereti Joeyt :( Ő már öreg, az én bullmacim pedig játékos, a goldi ugatja, hogy hagyja abba.. :(

Szerintem amúgy ez nem fajtafüggő... Játékos még a goldid, vagy már inkább nyugdíjas?

2011. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát szoktunk 1 órát sétálni a goldival és akkor jól elfárad. Meg még szoktunk sokszor játszami. Á kettö k'özött van.
2011. nov. 3. 13:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs az ismerőseid között, akinek van kölyök kutyusa? Megnézni, hogy hogy reagál a goldi rá...
2011. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen ://
2011. nov. 3. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Merre laktok?
2011. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
16.kerben :)
2011. nov. 3. 14:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Senki innen nem fogja tudni megmondani, miként fog viselkedni a kutyád a kölyökkel. Elfogadhatja, örülhet neki és ennek ellentéte is lehet akár, hogy zavarja majd a kicsi nyüzsgése, féltékeny lesz a pozíciójára, stb. A Te dolgod elfogadtatni az új kiskutyát az idősebbel és megtanítani mindkettőnek, miként bánjanak egymással.
2011. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, kár h nem közelebb, átvittem volna szívesen Joeyt.. mi Fehérváron lakunk...
2011. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem baj. Azért köszönöm szépen.:))
2011. nov. 3. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!