Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem normális (2éves)?

A kutyám nem normális (2éves)?

Figyelt kérdés

1.ha jönnek vendégek avgy bárhi ugrál,meg folyton elöttük van(már sokan elis estek...)

2.ha labdával megyek ki ha odaadom neki szétépi,ha nem akkor megharap.....

hogy neveljem meg?


2011. nov. 3. 17:29
1 2
 11/12 anonim válasza:
A kutya teljesen normális csak elvan hanyagolva és ezért arra következtet hogy ő a falkavezér és neki mindent szabad,mert nincsenek neki megtanítva az alapvető dolgok(ilyen az ül,fekszik,marad,nem szabad[fúj])Ha meg megharap az már tényleg arra utal hogy elvan hanyagolva. Törődj többet a kutyával ha már kellett neked vagy ha már van a háznál,foglalkozz vele és tanítsd. Meg kell neki azt is tanítani hogy melletted sétáljon, ne húzzon el ezért kel neked lenni a falkavezérnek nem neki.Az én kutyám normális mert megvan neki tanítva minden amire szüksége van.(és az enyém még nincs is 2 éves).Amúgy ezt a tanítást már kölyök korában elkezdhetted volna mert így sokkal nehezebb lesz.Én is azt tudom mondani Nézd a Tv-t Olvasd az erről szóló könyveket és normálisan foglalkozz a kutyával NE hanyagold el.
2011. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

a megharapás az nemvolt....

nem harapoot meg ,a labdát próbálta elvenni....

2011. nov. 7. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!