Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora ruha kéne egy yorkinak?

Mekkora ruha kéne egy yorkinak?

Figyelt kérdés

2,5-3 hónapos lesz a kutyus, amikor el fogom hozni (karácsony körül). Előtte szeretnék neki varratni valamilyen kis ruhát. Mekkora lesz akkor? Le tudnátok a méreteit írni, tudom, hogy nem lehet pontosan, csak nagyjából.

Előre is köszönöm! :)



2011. nov. 3. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
van valahol ismerősödnek bébi ruhája attól kérsz és kicsit át szabod,,,kb 30 cm
2011. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! pár ötlet :) [link]
2011. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem is gondoltam erre :)

Ilyet át lehetne alakítani?

[link]

2011. nov. 3. 19:26
 4/10 Akiteki ***** válasza:
70%
Szerencsétlen állat! Nem kérnél inkább egy barbiet karácsonyra?
2011. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

NEM KÉRNÉK!!!!!!!!!!!!!!!!

Ezekre a kutyákra kell ruha!!!!(tenyésztő mondta)

Menjél ki te -10 fokba egy szál pólóban, aztán akkor beszéljél!!!

2011. nov. 3. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is yorkim van, 5 éves. Van egy polár, vízlepergetős háttakarója, és utálja. Viszont imád -15 fokban a hóban rohanni. Szeptemberben vágatom le utoljára a szőrét, aztán legközelebb csak tavasszal.

A háttakarót ezért csak akkor adom rá, ha épp esik a hó, hogy ne legyen az egész teste vizes.

Még soha nem fázott meg.


De azzal a bébirugdalózóval ne akarj hülyét csinálni a kutyádból. Annak semmi funkciója, nem melegít, és ha esik az eső, vagy a hó, azonnal átázik.

2011. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akiteki ***** válasza:
Nekem nincs szőröm. De még a rövidszőrű kutyám sem kér kabátot. Nem divatmajomkodásból tartunk kutyát. Tenyésztő ilyet nem mondd, hogy öltöztesd fel ilyen marhaságokba szerencsétlent.
2011. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont ilyenre gondoltam amit be linkeltél :) Keress egyszínűt és ha van vastagabbat,,,am..hamar megy az átalakítás.
2011. nov. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:))
2012. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kuncogo11 válasza:
Itt találsz egy webshopot, ott vannak méretek is, onnan megtudod nézni: www.luludog.hu
2012. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!