Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ő milyen fajta...

Szerintetek ő milyen fajta (keverék) kiskutya? (Képpel)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Köszike előre is a válaszokat. :P


2011. nov. 3. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mopsz-tacskó vagy tacskó-picsi keverék lehet szerintem :) Nagyon szép..Tied? :)
2011. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
első vagyok picsi helyett pincsi
2011. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Olyan, akinek már a szülei is keverékek voltak. Erre van a legnagyobb esélye.
2011. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen az én kiskutyám,nem rég kaptam.(: És akitől kaptam csak azt tudta,hogy tacsko.De nekem is full elsőnek mopsz jutott az eszembe meg talán még pitbull. :DDD
2011. nov. 3. 20:26
 5/14 anonim ***** válasza:
olyan több generációs keveréknek néz ki
2011. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Akiteki ***** válasza:
64%

Ettől szoktak a tacskósok idegbajt kapni. Ha rövid a lába, akkor már tacskó keverék.

Jön még hozzá, hogy ha legalább az egyik szeme kék, akkor már huskyt látnak benne. Ha meg végképp csak egy átlagos rövidszőrű kutya, akkor labradornak titulálják.

2011. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon édes cuki a kutyád,tacsi keverék meg valami középtermetű keveréke.
2011. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne egy kis tacskó, de nem csak a rövid lábai miatt, hanem mert a második képen jól látszik h hosszú a törzse. Nekem is inkább egy többgenerációs keveréknek tűnik. Én viszont nem látok benne mopszot... De mintha egy fajtának a jellegzetességei lennének még benne, csak valahogy nem tudom eldönteni... :/ Valószínűleg kb. olyan közép termetű lesz vagy egy kicsit nagyobb.
2011. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ricsi14 válasza:
55%
Szerintem Tacskó és Csivava keverék. De szerintem teljesen mindegy, mert nagyon aranyos és szerethető lehet! De ha azt nézzük, hogy a mostanában divatos kutyusok, ilyen olyan kutyák keverékeként, keresztezésével lettek kitenyésztve, de már mint egy teljesen új fajként, fajtisztának tartják !!!
2012. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Látszik rajta a tacskó, de mindkét szülője keverék lehetett...
2012. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!