Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a legelso lepesek egy...

Mik a legelso lepesek egy kiskutya tanitasaban? Melyek a legfontosabb parancsok? Egy dobit milyen koran lehet elkezdeni szocializalni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 12:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A valaszokat elore is koszonom!!!:D
2011. nov. 4. 12:03
 2/11 anonim ***** válasza:

Ül, fekszik, behívás, marad.

Ezek az alapok.

Az én kutyámmal akkor megkezdtem a szocializálást, amikor hazahoztam.

2011. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a szobatisztaság a legfontosabb, ha a lakásban/házban is tartózkodik (de ha nem, akkor sem árt, ha nem aknázza teli a kertet, hanem rászoktatjátok, hogy egy helyre termeljen) :)
2011. nov. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Ül, Fekszik, Pacsi

ezek a legfontosabbak, meg persze h ha szólsz neki akk odamenjen hozzád ;)

2011. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Igeeeeen, a pacsia az nagyooon fontos -.-


Először is hallgassaon a nevére. Aztán behívás. Ül, fekszik, marad. Közben ugye a póráz, láb mellett sétálás. És ezzel práhuzamosan még a szobatisztaság is.


Ezek szerint első kutya és dobival kezdtél? Szép...

2011. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hat igen:)

Amugy semki sem ajalta elso kutyanak.De nem tudott senki kiabranditani belolle hiaba probalkoztak.Amit elhataroztam magamban vegbe is viszim! Azt mondtam nem erdekel ,vagyok olyan eross ,hogy megtudjam nevelni megha elso kutyam is. Amugy en nem latom bennuk a rosz termeszetet. Tudom ha kello kepen banok a kutyammal az kolcsonosen fog tisztelni pont ugy ahogyan en ot!!

2011. nov. 4. 13:58
 7/11 anonim ***** válasza:

csak sajna ha nem sikerül rendesen megnevelni, gondok lehetnek később, mert ugye nem egy ölebről van szó


falkavezérség a legfontosabb

2011. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, én bullmasztiffot vállaltam be első kutyának - én 15 éve eldöntöttem, ha nekem valaha lesz kutyám, akkor az bullmaci lesz :)

Most 4 hónapos, már 1 hónapja járunk kutyaoviba. Szerintem nektek is jót tenne, pláne hogy te is hasonlóan "problémás" fajtát választottál, mint én :)

2011. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom mindenkinek a jotanacsokat kulonosen a link kuldojenek!

Nagyon sokat segitettel es mostmar tudom mi a legfontosabb: a falkavezerre vallas a kutyam elott!

Persze a trukkok is nagyon fontosak de a falkavezerseg az alap ennel a fajtanal ,mert ha ez nincs meg, nincs mire"epiteni".

2011. nov. 4. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!