Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csodálokozik sok "kutyat...

Miért csodálokozik sok "kutyatartó", aki póráz és szájkosár nélkül sétáltatja a veszélyes kutyákat, játszótér közelében pl. , ha utána meg jól orrba rúgják a kutyájukat?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek és a normális kutyatartóknak!

Aztán meg azzal jönnek hogy még ő töri el az én kezem meg ver meg mert bántottam a kutyáját!

És ha megtámad valakit? Amúgy meg őt lehetne feljelenteni!!!


2011. nov. 4. 13:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/102 anonim ***** válasza:
100%
Brain Storming, miért van az az érzésem, hogy közöd van a belinkelt cikk elkészítéséhez? :) Ez a pórázas dolog is érdekes. Szerinted a pórázon vezetett kutya nem tud harapni? ;) Amúgy nem sok olyan esetet hallottam, amikor az utcán sétáltatott kutya bárkit is megharapott volna, ellenben olyanokat igen, hogy a láncon tartott kutya támadt rá családtagokra, vendégekre illetve valamilyen módon kiszökött az utcára és ott támadta meg az embereket vagy más kutyákat. Amelyik kutyát sétáltatják, az már valami minimális szocializációval legalább rendelkezik. A szájkosáron jót nevettem!
2013. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/102 anonim válasza:
100%
Veszélyes kutyát az ember nem enged el közterületen póráz és szájkosár nélkül, ha meg mégis akkor a közterületes dolga. Ez az egyik, a másik meg az, ha Te egy veszélyes kutyát orba rugsz azt megnézem, főleg meg azért, mert ha tényleg veszélyes az állat akkor a közelébe se jutsz! Hülyeségeket minek kell kérdezni? Ha unatkozol menny, szaladj 1 kört kint még hasznos is lehet! ;)
2014. jan. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!