Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csodálokozik sok "kutyat...

Miért csodálokozik sok "kutyatartó", aki póráz és szájkosár nélkül sétáltatja a veszélyes kutyákat, játszótér közelében pl. , ha utána meg jól orrba rúgják a kutyájukat?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek és a normális kutyatartóknak!

Aztán meg azzal jönnek hogy még ő töri el az én kezem meg ver meg mert bántottam a kutyáját!

És ha megtámad valakit? Amúgy meg őt lehetne feljelenteni!!!


2011. nov. 4. 13:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 Akiteki ***** válasza:
100%

Sajnos kénytelen voltam magamra venni, mert tegnapelőtt este történt épp velem, hogy egy alkoholista barom cukkolta a kutyáimat a kerítésnél.

Mikor kimentem és el akartam zavarni, (persze eredménytelenül, mert egy részeg disznóval nem lehet emberi módon beszélni), akor benyúlt a kerítésen és ütötte a kutyáimat. Odaálltam és meg akartam védeni őket, akkor meg engem is elkapott és ütni kezdett. Közben a kezemben a telefon és hívtam a rendőrséget. Akkor bezzeg elszaladt.

Szóval bocsánat, ha elég intenzíven reagálok arra, hogy valaki kutyát ver vagy rugdos, vagy hasonló.

2011. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim ***** válasza:
71%

lehet téged kellene lealtatni...ugye azt tudod, hogy a te viselkedésed veszélyezetette egyedül a gyereked életét és sérülést is csak ezért szerzett mert te elkapdad, felkaptad a kutya elöl-ergo zsákmányt csináltál a saját gyerekedből...!(ok nélkül soha nem támad egy kutya!)

játszótér közelében lehet kutya, csak játszótéren nem...persze a póráz használata kötelező de nem megoldás az idegeskedés, a megelőző támadás, az erőszak-azon kéne elgondolkodni mivel ez egy olyan ország, h kb. minden 5. családban van legalább egy kutya-vehetnék az emberek a fáradtságot, hogy nem csak a kutyáktól és kutyatartóktól várják el (joggal!), hogy ismerjék és helyesen neveljék állataikat, de mivel a mindennapokhoz tartozik a társállatokkal való találkozás elkerülhetettlenül, ezért meg kéne tanulnunk és gyermekeinket is a helyes viselkedésre kellene nevelni felelősségteljesen egy háziasított ragadozó mellett (ez egy nyugodt és semleges hozzáállást igényelne)

2011. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 dizus ***** válasza:
75%
Nem hiszem hogy van olyan aki póráz és szájkosár nélkül sétáltat veszélyes kutyát játszótér közelében.Lehet hogy Neked volt életedben rossz élményed kutyákkal és ezért minden kutyát veszélyesnek tartasz,de ha kirohangálsz a játszótérről csak azért hogy fejbe rugdoss póráz nélküli kutyákat,akkor előbb utóbb meg fognak harapni.A sztori amit a kislányod sérüléséről írtál több sebből vérzik és nem is hiszem el.Írd le légyszi,hogy mi volt a vád a kutyatartó ellen!
2011. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
55%
én értem a történetet. a játszótéren üldögéltél a lányod játszott(csomó gyerekk között) és ott termett egy hatalmas kutya és ok nélkül megtámadta. egyetértek hogy elégtételt kell adni az ilyen hülye embereknek
2011. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes történet(ek).


A kérdezőt megértem, biztos a düh dolgozik benne. Viszont az, ha ilyen esetben megrúgsz egy általad veszélyesnek tartott kutyát, akkor az valószínű utána alaposan helybenhagy téged.


Akitekinél azt nem értem, hogy miként lehet egy kutyát kerítésen keresztül megütni? 1. A kutyák gyorsabbak mint az ember. 2. ha benyúl és ütni próbál, az a kutya amelyik házőrző, megharapja. Amelyik nem házőrző, az pedig nem fog ott állni hagyni, hogy üssék. Szóval nem értem hogy történt, kíváncsi lennék rá.

2011. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 anonim ***** válasza:
azt kifelejtettem: elégtételt kell adni az ilyen hülye embereknek mint amilyen te is vagy
2011. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 anonim ***** válasza:
Mennyi bátor ember. Azért megnézném ki az, aki valóban meg merne rúgni mondjuk egy rottweilert vagy akár egy németjuhászt. A keményebb fajtákról nem is beszélve.
2011. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim ***** válasza:
38%
Te beteg vagy...és még ráadásul kamuzol is... :/
2011. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 anonim ***** válasza:
48%

"lehet téged kellene lealtatni...ugye azt tudod, hogy a te viselkedésed veszélyezetette egyedül a gyereked életét és sérülést is csak ezért szerzett mert te elkapdad, felkaptad a kutya elöl-ergo zsákmányt csináltál a saját gyerekedből...!(ok nélkül soha nem támad egy kutya!) "


Nem értek egyet. Lehet alapból is ideggyenge egy kutya, aki minden ok nélkül támad. Egyébként pedig megnézném azt az embert, akinek a gyereke felé rohan egy kutya vicsorogva, hogy reagálna rá. Nem hiszem, hogy a másodperc töredékében nem az lenne az első gondolata, hogy felkapja a gyereket és úgy védi meg...

2011. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 Akiteki ***** válasza:
58%

Úgy, hogy az én kutyáim kedvesek és barátságosak. Mivel a kerítés alacsony, az ürge áthajolt és odacsalta őket.

A házőrzőm meg nem támad ha ott vagyok.

2011. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!