Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Allergiás kutyának keresek tápot,a következők maradtak a rostán eddig: Brit Care, Pro plan, Trainer, Bento Kronen, Happy Dog, Best Choice.

Melyiket adnátok a kutyátoknak,és miért?


2011. nov. 4. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
én pro plan-t fogok venni a szintén allergiás kutyámnak..szerintem jó sok embernek bevált akiket ismerek.
2011. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

brittápról elég sokan mondanak jót,de én megnézném még a joserát is.

szerintem amúgy brit,josera,royal canin ami úgy ott van minden téren,allergiás kutyának én mindenképpen acanat vagy orijent adnék jó magas fehérjével.

2011. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:

Attól is függ, mire allergiás...

Ha a túl sok fehérjére, arra egy kutyánk Joserát kap.

De lehet akár a csirkére vagy gabonára. Tudni kell az allergia formáját és a táp összetevőit.

2011. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valószínűleg csirkére allergiás.

Az Orijen sose volt szimpatikus,az Acana árát már sokallom. Tudom,nem sokkal drágább,mint amiket felsoroltam, de valahogy nem kifejezetten kedvelem.

2011. nov. 4. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csirke allergiára Josera bárányosat adok és nálunk nagyon bevált
2011. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül szinte bármelyiket adhatod, mert a kutyádnak jó mindegyik.
2011. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!