Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges hogy megfázott?

Lehetséges hogy megfázott?

Figyelt kérdés
Mostanában a kutyám sokat tüsszög, sokszor egymás után többször is. Ilyenkor erőteljesen szívja a levegőt és úgy tüsszög. Leginkább mondjuk de ez nem tudom hogy összefüggésbe hozni, leggyakrabban akkor tüsszög ha reggel először kimegyek hozzá (fel teszem az izgalomtól, de ez hülyeség). Nagyon aggódom nem tudom mi baja lehet, ha valami bele ment volna az orrába szerintem az jobban zavarná. Úgy értem akkor ki akarná "kaparni az orrából".
2011. nov. 4. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz vidd el az jobban tudja mint mi a gép előtt!:D
2011. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jogos, csak semmi egyéb tünetet nem produkál!! :/ Csak tüsszög. Félek hogy kistestű kutya létére minimális szőrzettel elég fájdalmas lesz neki a tél. Mondjuk tavaly is volt már benne része! :)
2011. nov. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!