Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bolognese kutyámat hogy...

A bolognese kutyámat hogy tanítsam meg pacsit adni?

Figyelt kérdés
Olvastam már olyanokat hoy vegyem fel az egyik mellső lábát és ha ott tartja egy ideig akkor dicsérjem meg de ő azonnal kirántja a kezemből
2011. nov. 4. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos nem egy nyugodt fajta... A mi keverék kutyánk könnyen megtanulta pár nap alatt és azután sokszor adott pacsot amikor csak kértük :) Nem is kellett neki adni semmit érte, csak tudta, hogy mit kell csinálnia..
2011. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kutyám nagy franc... Hetekig játszotta a hülyét, már úgy voltam vele, hogy képtelen vagyok megtanítani neki a pacsit, hagyom is. Én azt is csináltam, hogy a kezembe raktam a mancsát ill. azt is, hogy böködtem, hogy adja oda..

Úgy tűnt, semmi nem lesz eredményes. Míg a főnököm egyszer csak odament hozzá és pacsit kért tőle. Elsőre tudta mi a dolga, azóta nekem is adja :D

2011. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegyel a kezedbe egy darabka virslit, szoritsd a markodba, es dugs az orra ala. Szimatolni fogja es megprobalja kiszedni a falatot, es ha ehhez az egyik mancsat is felemeli (ha ul, nagyobb esellyel fogja a mancsat is bevetni), mondd, hogy pacsi es nyisd ki a tenyered, add oda neki a jutifalatot. Probald meg ravezetni, hogy akkor kapja meg, ha a mancsat a kezedre teszi. Egy ido utan eleg lesz a pacsit mondani es aztan nagyon megdicserni, nem kell mindig a jutifalat.

Sok sikert!

2011. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!