Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normalis ha egy fiu kutya...

Normalis ha egy fiu kutya nagyon okos de soszor ra se rant arra amit mondok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Normális, ha töketlen a gazda :)

Bocsánat a nyers megfogalmazásért, de ez van. Olvasgass utána a falkavezérségnek, esetleg Jan Fennel könyveit is tudom javasolni, gyorsan meg fogod érteni ezekből, hogy miért nem hallgat rád a kutya.

2011. nov. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
okos te barom! mindig is hallgatott ram! most mar nem nagyon hallgat. :(
2011. nov. 5. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi köze az okosságnak a megnevelt kutyához. Ha nem hallgat rád, nem tudod a kutyádat kezelni. Ennyi. A "barom " jelződ pedig azt mutatja, az idegrendszered igen silány.

Na, most nekem is jöhet valami állatos megszólítás.

2011. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy okos a kutyád még nem fog rád hallgatni ,semmi gond nincs a kutyával. Sajnos igazuk van a többieknek te vagy a leggyengébb láncszem :) Valószínűleg nem fogad el téged falkavezérnek .:)
2011. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, okos a kutya, te pedig ezek szerint nem vagy elég okos ahhoz, hogy jól megneveld. Fordulj szakemberhez, olvasgasd a szakirodalmat, tanulj meg kutyázni, mert magától nem fog magjavulni a kutya.

Gondolom azért jöttél ide kérdezősködni, mert van egy problémád, aminek a megoldásáért szeretnél tenni, de nem tudod, hogyan kell. Remélem, hogy a tanácsainkat megfogadod, és nem csak abban merül ki a tenni akarásod, hogy lehülyézel mindenkit, aki megoldást kínál. Persze, a megoldás nem egyszerű, a kutyatartás egy elég összetett dolog, nem lehet semmit olyan egyszerűen megoldani, ahogy a legtöbb ember szeretné. Tanulj, kérj segítséget szakembertől, és fogadd el a tapasztaltabbak véleményét. Ha meg még mindig olyan okosnak képzeled magad, amilyennek az első kommented mutat, akkor ne gyere ide és ne kérd ki a sok hülye tanácsát.

2011. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem en vok a gazdaja
2011. nov. 5. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben normális ,hogy nem fogad szót neked:)
2011. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, hát akkor nyilván. Az én kutyám nekem szót fogad, de idegenek hiába mondogatják neki, hogy menjen oda meg üljön le.
2011. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!