Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindig megállítanak az utcán...

Mindig megállítanak az utcán hogy megsimogassák a kutyádat, vagy hogy megcsodálják?

Figyelt kérdés

Vagy csak volt már olyan,hogy valaki leszolitott,hogy kérdezösödjön rola? Pl fajtája,személyisége iránt?

Ha igen,milyen fajta?


2011. nov. 5. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

ritka az olyan, amikor nem :)

no jó, a falunkban már ismernek, ők ritkábban állítanak meg kérdezősködni, de azért az ámuldozást szoktam hallani a hátam mögött :P

ha pedig városban vagyunk, vagy népesebb kirándulóhelyen, akkor mindig gyűlik kisebb-nagyobb rajongói tábor.

egyébként kaukázusi kanról van szó.

2011. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
engem rendszeren. ausztrál juhászom van de mindig azt mondom, hogy keverék :)
2011. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem is. Nekem berni pásztorom van :)
2011. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
engem is leszoktak azért hogy megnézzék mert milyen aranyos az 5 hónapos Pulim és csak azért hogy meg simogassák vagy hasonlók. Meg a Tacskó-Foxterrier keverék kutyám meg nagyon sok mindenkinek tetszik itt a faluban és mindig megsimogatják meg valaki megkérdezi hogy milyen fajta? Egyszer egy néni elakarta volna cserélni az ő kutyájával.
2011. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

engem akkor, amikor németdog kan keverék kutyum volt! hát a gyerekek imádták ! konkrét ovis csoportok jártak a kerítésünkhöz. Sétáról meg, hát na ott felnőttek is jöttek rendesen!

Amúgy, ha te is erre vágysz akkor azt ajánlom, hogy válassz egy nagytestű nyugodt fajtát. (tapasztalatból mondom, mert most egy golden keverékem van, és azt vettem észre, hogy ő már nem olyan nagy ,,csoda" az emberek szemében- nekem természetesen az :D)

2011. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
a mostani csajszim pont úgy néz ki, mint egy róka, ezt napi rendszerességgel jegyzi meg vki. gyerekek is rajonganának érte, de ő nem kifejezetten barátságos (bizonyára rossz emékei vannak) így meg kell fognom, hogy ne idegeskedjen. előtte volt egy golden kanom, ő kiprovokálta a szeretetet minden járókelőtől ^^
2011. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Rottweiler kanomat nem akarja soha senki megsimogatni,inkább nagyívben kikerülik, van hogy átmennek a túloldalra, aprókutyát felkapkodnak azon már nevetek..Néhányan érdeklődnek ,dicsérik ,hogy milyen nyugodtan sétál lábmellett(mintha az akkora érdem lenne) meg szép ,volt hogy másik rotis fedeztetni akarta a sajátját vele. Hülye pitbullos gyerekek meg kérdezgetik , hogy ha ráuszítanák az enyémre, ki nyerne? ilyenkor csak annyit mondok -én! és megvillantom a pisztolytáskát az oldalamon.
2011. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
a felnőttek félnek tőle inkább gyerekek jönnek. de szép távolságból azért megjegyzik, hogy milyen szép, nagy kutya. Érdekes, aki viszont megállít, a németjuhászomat simogatja, nem a spánielemet
2011. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
A mi Német Juhász szukánk túl kedves mindenkivel és szinte játékosan közelíti meg az embereket és így minden séta alkalmával kap egy kis potya simogatást ;)
2011. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem. Általában megbámulnak, beszólnak, csúnyákat mondanak rájuk.

De annak sem örülnék ha odajönnének megsimogatni, mert nem zárkózott vagyok és nekem ez tolakodás és a kutyáim sem barátságosak meg aranyosak csak annak tűnnek. Egyszerűen csak menjenek tovább a dolgukra, esetleg udvariasan távolról nézzék meg ha annyira akarják.

Mudijaim vannak. Ennyit a nagy magyarokról...

2011. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!