Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe schnauzer, Labrador...

Törpe schnauzer, Labrador retriver. Mi a vélemény róluk?

Figyelt kérdés

Törpe schnauzer:


Jó jelzőkutya?


Mennyire beteges fajta?


Mekkora? (méret-súly egy kan és egy szuka)


Vedlik?


Tapasztalatok a fajtával?



Labrador retriver:


Jó jelzőkutya?

Mármint ha valamit lát vagy ha jön valaki azért jelez vagy nem. Mert az egyik vak ismerősünknek ilyen a vakvezető kutyája. De őt csak akkor hallom ugatni ha egy kutya megy az úton.


Tapasztalatok a fajtával?



A válaszokat köszönöm!


2011. nov. 5. 17:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyis jobban mondva a törpe snacinál mennyire vedlik?
2011. nov. 5. 17:42
 2/6 anonim válasza:
Én is most készülök venni snacit,csak én közepet. Nagyon jo védelmező-és jelzőkutya. Lehet vinni ÖV-re,ugyanugy a kicsit is mint az óriást. Van pár egészségügyi gondja,de jo helyröl kell venni,és akkor kevesebb rá az esély. A törpe is van 35-42cm között ha joltudom,mert a közép az olyan 45-49cm. Nyirni kell és rendszeresen fésülni mint egy normál kutyust.
2011. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 2 éves fiú labradorom. Nagyon jó kutya, játékos, jámbor, szófogadó(bár ez szerintem nevelés kérdése). Azt nem mondanám, hogy annyira jó házőrző, mert mikor suliból hazaérek mindig ott alszik a lépcsőn, néha észre sem veszi, hogy bemegyek. Viszont ha ébren van minden kis zajt megugat :) Nagy a mozgásigénye, szóval csak akkor ajánlom, ha minden nap ráérsz sétáltatni :)
2011. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A válaszokat köszönöm! Nekem van itthon 2 kutyám most egy Foxterrier és egy Puli.


Ja itt meg találtam a snacit [link]


ez valahol megvan magyarul? http://www.youtube.com/watch?v=cvH86j37wy4

2011. nov. 5. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, nekem pont ez a kettő van.

A snaci jó jelző (konkrétan ha az udvaron van akkor tutul, ha kell, ha nem).

Abszolut nem beteges, néha ki kell nyomatni a bűzmirigyét.

Az enyém szuka és 7kg.

Nem vedlik, mert a kozmetikus 2 havonta letrimmeli. Pont ez a jó a trimmelésben.

Tapasztalat? Imádom, még egy ilyen szeretnivaló szemétláda nincs a világon :D

Labi? Abszolut nem jó jelző .. ha a snaci ugat valamit akkor ő is buffog hozzá egyet. Őt is imádom, egy "szeretetcsomag". Ő ugy néz az emberre, mintha isten lenne - a snaci tudomásulveszi hogy élek.

2011. nov. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 adam187 ***** válasza:
Csak is Labrador!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!