Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dog chow puppy jó táp egy 5...

Dog chow puppy jó táp egy 5 hónapos bichonnak?

Figyelt kérdés
ma ilyet vettünk neki..
2011. nov. 5. 19:12
 1/7 anonim válasza:

Tökéletes!

Ha anyagilag megteheted, akkor acanát, vagy orijent vegyél neki szerintem az a legjobb, de ez csak az én véleményem.

Tökéletesen fejlődik a Dog Chow táptól is.

2011. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is evvel etetem a kölyökkutyámat. Meg vagyok a táppal elégedve. Az állatorvosunk is azt mondta hogy ez jó táp.
2011. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az acanát már próbáltuk de attól ment a hasa..


köszi a válaszokat!!

2011. nov. 5. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is azt eszi most, szerintem jó táp. A Hill's-től megy a hasa, nem akartam túl magas fehérje tartalmú táppal kísérletezni, úgyhogy Dog chow-t eszik, néha kap mellé főtt húst és zöldséget.
2011. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
milyen húst főzöl mellé??mennyibe kerül??
2011. nov. 6. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Csirke/kacsa/marha/sertés/belsőségek... meg ami van.


A lényeg, hogy jól meg legyen főzve, mert akkor nem lesznek benne kórokozók.


A hentesnél szoktam venni azt ami éppen akciós és szép. Például szokott lenni jó húsos farhát amit több részletben oda lehet adni, vagy a májból is elég egy kevés. A sima fehér marha vagy sertéscsont is jó, mert eljátszik vele a kutya.

Általánosságban 200Ft/kiló szokott lenni van hogy olcsóbb, van hogy drágább. Úgy készítem el, hogy egy lábasba teszek kevés vizet, bele a húst és a zöldséget/rizst/gyümölcsöt/esetleg tésztát és forralom egy darabig. Azt ne felejtsd el, hogy ha kap főtt kaját, akkor sokkal kevesebb tápot adj. Jó a főtt tojás is, és a tejtermékek (túró,tejföl, joghurt)

Amit ne adj: csöves csont (csirkecomb csont), túl sok csont, fűszeres kaja, csoki


Nálunk a kutya 50-50%ban tápot és főtt kaját eszik.


Mivel a tiétek kis testű kutya ezért nem biztos, hogy gazdaságos mindig főzni neki, de heti egy-két alkalommal szerintem mindenképp jó kiegészítés.

2011. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, majd akkor főzzünk időnként ,van még egy kutyánk akkor majd ő is kap...
2011. nov. 6. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!