Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek foxi kutyusa van, az...

Akinek foxi kutyusa van, az miért pont azt választotta és milyen nevet adott neki?

Figyelt kérdés

2011. nov. 5. 20:31
 1/2 anonim válasza:
nekem csak volt:( mert elpusztult 2 éve:(, most westiem van...a foxit Roxynak hívták:) és 8 évig élt..örökvidám aranyos játékos kutya, azért választottuk. lakásban tartani tilos!! mert nagyon nagy a mozgásigénye:)én konkrétan biciklivel sétáltattam mert állandóan futott volna és nem bírtam tartani vele a tempót:D
2011. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
..nekünk volt.. az utcáról szedtük össze, tele volt bolhákkal, bogáncsokkal, szóra hosszú és csomós volt... amikor hazavittük és fürdettük a kád véres volt , a sebeitől(bolhák) .. de utána nagyon jó barát lett belőle... aztán elvitték... :( konkrétan 3 macskánkat fojtotta meg... -.- nem mi akartuk elengedni, de jött egy nő azzal, h kell neki, mert az övé..nem volt választás.. elvitte.. :( a neve Foxi volt .. asszem...
2011. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!