Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám agresszív, mit...

970630 kérdése:

A kutyám agresszív, mit tegyek? (A többi lennt)

Figyelt kérdés
Van egy fél éves shar-pei kutyám és hát elég agresszív.Valamikor csak úgy jókedvélből elkezd harapdálni,vagy ha megjövök valahonnan akkor neki esik a lábamnak és össze vissza harap.De az a legdurvább,hogyha valamit ellop és a szájába van elakarom venni tőle és elkezd morogni,vicsorog...és volt amikor nagyon odakapott.Mit tegyek h ne legyen ennyire idegbeteg??Mert nagy korába,hogyha megharap bármi bajom lehet tőle!!
2011. nov. 6. 01:49
 1/4 dizus ***** válasza:
Gugli! Falkavezér,falkavezérség átvétele. Cerberos kutyasuli. Mindent megtalálsz.
2011. nov. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látnia kell hogy te erősebb vagy nálla,most azt hiszi hogy ő a falkavezér ezért neki mindent szabad,tanítsd meg neki hogy ez nincs így,ha magadtól nem megy akkor kérd egy hozzáértő segítségétpl állatorvos,kutyaoktató,vagy olyan ember aki már ilyen kutyából ezt sikeresen kinevelte.
2011. nov. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Időnként vádg földhöz a blökit, és ne hagyd harapdálni. Koppints az orrára.


Kutyám egyszer kapott a kezem után játékból, mikor épp munkába mentem. Vissza léptem, földre döntöttem, csak úgy borult. Egyből tudta, hol a helye, azóta se mert harapdálással próbálkozni.


A kutya egy állat. Nem fog használni, ha elbeszélgetsz vele arról, hogy az agresszió nem célravezető.

Csapj oda, ha kell, inkább ő sírjon, mint te.


Meg nem mellékes, hogy a kutyakölykök egymás közt játszva is harapnak, odakapnak, mivel őket védi a bunda és a bőr, benne nem merül fel magától, hogy neked ez komolyan fáj.

Határozottan tudatni kell vele, hogy ezt már nem szabad.


Tudom, tudom, csúnya-gonosz-állakínzó-kutyagyilkos vagyok, de egyszer kapna a bokámba, felrúgnám a pi..ba, ha kiskutya, ha nem.

:((

Nagyon hagytad elkanászodni.

2011. nov. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat majd megprobálom:)
2011. nov. 6. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!