Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador kiskölyöknek (16...

Labrador kiskölyöknek (16 hetes) milyen márkájú tápot? Dog Chow, Eminent, Happy Dog.

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Happy Dog :)
2011. nov. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt kap, de kíváncsi vagyok a tapasztaltabbakra, mármint a nálam tapasztaltabbakra. Nagyon köszi a választ! Jöhetnek még... :)
2011. nov. 6. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Dog Chow-ról még annyit tudok nyilatkozni, hogy a Fressnapfban mondta az áruházvezető, hogy ahhoz bizony kellenek a vitaminok, sokan visznek is mellé.

Eminent-et nem ismerem.

Én szintén Happy Doggal etetek. Nem tudsz még egy tápot mutatni szerintem, ami tartalmaz zöld kagylókivonatot. Ami a ti esetetekben is fontos, mivel a labi is hajlamos a dp-re. Azon kívül pontosan szabályozza a növekedést. Kifogástalan táp!

2011. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én dog chow puppy-val etettem a kiskutyámat, a happy dogtól ment a hasa..a 3.tápot nem ismerem..


M.-H. Alexandra

tényleg kellenek kiegészítők a dog chow mellett??

ezt nem is tudtam ,mi is fressnapfba vettük de nekünk semmi olyat nem mondtak hogy kell vmi kiegészítő hozzá

2011. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk a Fressnapf áruházvezetője mondta, hogy szoktak vinni (és h ő is ajánlja mindig) pluszba vitaminokat a Dog Chow mellé, mert hogy gyenge minőségű táp. Ezt akkor mondta, amikor mi Happy Dogot vettünk és mondta, h emellé eszünkbe ne jusson egyebet adni (vitamint, ásványi anyagokat)...
2011. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 adam187 ***** válasza:
A legjobb a Hill's vagy az Eukanuba, személy szerint a fressnapf-ból inább nem vennék semmit,csak jutalomfalatot vagy max Royal-t..............................
2011. nov. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az Eminent a legjobb, illetve abban is an zöldkagyló kivonat, szóval tudok mondani olyan tápot...

én speciel már 1,5 éve Eminenttel etetek, és nagyon meg vagyok elégedve vele.

2012. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eminent bevált
2014. aug. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!