Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan pont a kutyán, amit...

Van olyan pont a kutyán, amit ha megfogok, a fájdalomtól meghúzza magát?

Figyelt kérdés

Nem azért, mintha bántani akarnék egy kutyát is, csak kérdezem,. hogy ha valakinek veszélyes a kutyája, vagy balhézik, akkor van olyan pont, amit ha megfogom, fáj neki, vagy kellemetlen, és lenyugszik?


A nyakán megszorítom a bőrt, vagy ilyesmi?


2011. nov. 7. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha veszélyes a kutya a saját gazdájára is és a kutya megtámadja a gazdát,akkor Ő bármit csinálhat a kutya csak még agresszívabb lesz..egy eset: Menhelyre járok és volt egy nagyon agresszív kutya,azért került be mert neki ment majdnem a gazdájának,és Ő is ütötte meg mindent csinált vele amit el lehet képzelni én bementem lány létemre a kennelbe és nagyon félt Tőlem..aztán beszéltem hozzá aztán adtam neki egy szem tápot persze nem kézből hanem elé dobtam és ezt eljátszottuk egy csomószor egy nap meg mikor mentem..és aztán egyszer megtört a jég odajött hozzám és befúrta a fejét az ölembe..egyszer nem morgott meg vagy harapott meg..most egy 2-3 éves kislány legjobb barátja..
2011. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akiteki ***** válasza:

Nincs.

Kikapcsológomb sincs rajta és az elemet sem lehet kivenni belőle.

2011. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyakörv tekerés, hogy fulladjon ha van, illetve hereszorítás. De ez csak akkor működik, ha már egy stabil fogást talált az áldozatán. Amíg csak szájkaraté van, addig nem.
2011. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs..
2011. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha grabancánál fogva felemeled és akkor idővel lenyugszik. De egy agresszív kutya nem feltétlenül fogja figyelembe venni, hogy kit harap meg (lehet az a gazdája is). Az egyik ismerősöm rottweilerét így szedtem le az (akkor) kölyök kutyámról, mert az épp verte azt a szerencsétlent. Odamentem, felkaptam a grabancánál fogva és így tartottam (persze két hátsó lába a földön). Aztán lenyugodott és mehetett tovább. Az ismerősöm csak nézett, hogy meg merem ezt tenni egy rotival

De a legjobb ha nyakörvénél fogva hagyod kicsit had fuldokoljon...

2011. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez a Cesar Millan gyerek szokta valahol oldalt az ujjaival böködni a kutyákat..az nem egy ilyen pont?
2011. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ilyen kutyával találkozol, akkor két megoldás létezik: vagy nem szólsz a kutyának semmit, tehát magyarul NEM HERGELED, a másik meg, ha nem nyugszik, akkor határozottan, mély torokból elzavarod.

Amikor mentem futni, akkor egyszer csak utánam szalad egy farkaskutya, mert kiszökött a kapun. Épp időre futottam, szóval szedtem ám a lépteim, amikor észrevettem a kutyát. Ugyanazzal a tempóval visszafordultam, és irány a kutya felé. A kutya nyüszítve hazaszaladt. A másik egy rotweilrrel történt story volt. Két rotweiler támadt ránk, amikor családostul mentünk hazafelé gyalog. A nagynénim elkezdett visítozni, az unokatesóim szintén ijedeztek, én kiléptem és határozottan mentem felé, és erélyesen rászóltan,. Szintén beszaladtak a rotik. Amúgy nő vagyok, és gyerekkorom óta egy rakás kutyám meg mindenféle állatom van.

2011. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Here. Néha fül. Egyiktől sem nyugszik le, de garantáltan abbahagyja, amit csinál, hogy az új, fájó inger okát megszűntesse. Ha a gazda tekeri meg a fülét, akkor normális kutya nem harapja le a kezét, de észhez tér. Ha idegen, akkor... Hát, idegen ne tekergesse semmilyen kutyának a semmilyét, na.
2011. nov. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!