Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajtát tartjátok...

Melyik kutyafajtát tartjátok a legszebbnek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy mindenkinek a saját kutyája a legszebb,de csak van olyan mikor ránézel egy kutyusra,és aztmondod hogy nem okos,hanem aranyos,hanem egyszerűen gyönyörü ahogy kinéz.
2011. nov. 7. 18:12
1 2 3
 1/27 LadyLee ***** válasza:
56%
Kuvasz, Pireneusi, Leonbergi, Kaukázusi, Moszkvai Őrkutya, Berni és a Dobermann nagy kedvenc.
2011. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%
LEONBERGI!!! A világ leggyönyörűbb kutyája! :$ Imádom őket!
2011. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%

Egyértelműen a bichon havanese.

A havanese a világ legszebb kutyája. Nincs nála szebb !!!

2011. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Amstaff! :D
2011. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%

A leonbergi nekem speciel egy kicsit sem tettszik.

Böszme feje van.

2011. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Toronymagasan az agarak(saluki,magyar agár,whippet,orosz agár,angol agár,afgán agár stb.)..aztán moszkvai őrkutya,berni pásztor,husky,akita,basset hound,basset girffon vendeén, :))
2011. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

KUVASZ


A viselkedése nagyban függ a neveléstől, de akkor is egy rettenthetetlen, bátor kutya, és hihetetlenül okos. A fehér bundáról lepörög a piszok, ha a kutya szabadon van tartva, és egészséges. Ha fésülöm is, akkor meg csak úgy ragyog a fehérségtől. Az enyém fajtiszta kuvasz, elég hosszú szőrű, inkább egyenes, mint "birkás". 2 hónapos korától van nálunk, és nagyon szeretetreméltó. Az első generációs kuvaszaink viszont már vadabbak voltak, mivel már majdnem felnőttként kerültek hozzánk. Velük nem volt érdemes senkinek kekeckedni. A második páros szintén felnőttként került hozzánk. A nőstény csirkét evett, sovány volt, és megkötve élt, de ő is kikupálódott, és megtanult viselkedni.

A mostani 3 éves, 2 hónapos kora óta van nálam, tehát az én nevelésem. A macskákkal együtt nőtt fel (2, macskával). Ha a cica enni akar a tányérjából, akkor készségesen odaengedni, és miután a macska befejezte, utána eszik ő. Ha nagyon éhes, akkor kitúrja a macskát. Nagyon játékos, mivel sokat játszottam vele. Kölyökkutya korában híres zoknilopó volt. Manapság megelégszik a prospektusokkal, amit a postás nyomkod be a kapun. Velem, vagy a családdal aki bejön a kapun, azzal nagyon játékos, barátságos, érdeklődő. Ha azonban egyedül akar bejönni az illető, akkor nem mernék rá mérget venni, hogy nem szabja át a nadrágját. Rasszista kutya, mert utálja azt a bizonyos "becsületes, sötét bőrű kisebbségieket". Nagyon nincs velük kibékülve, és azokkal egy cseppet sem barátságos. Valójában semmilyen sötét bőrű embert nem szeret. Nem tanítottuk rá, ez magától jött neki (kuvasz szokás, mert egyik kuvaszom se szerette ezt a bizonyos kisebbségit).

2011. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%os vagyok az amstaff is :))
2011. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
párdon, nem 2', hanem 20 macskával nőtt fel)
2011. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Nekem yorshire terrierem van, és egyszer szeretnék egy perzsa agarat vagy whippetet.

De mégis amitől tátva szokott maradni a szám az az afgán agár, husky, német dog. Ettől függetlenül nem tudom elképzelni, hogy ezeket a fajtákat tartsam:)

2011. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!