Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az Egyik kutya...

Mit gondoltok az Egyik kutya másik nem c. műsorról? (link késöbb) Hiteles? Érdemes átnyálazni a különböző részeket?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 7. 22:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
62%

A Korom Gábort kérték fel benne. Ez jó.

Volt régebben az M2-n is egy műsora - félig meddig - az is nagyon tanulságos. Szerintem ez is az lesz.

2011. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:

Mit jelent nálad a "hiteles"?

Sok embernek szentírás lesz, amit mond, sok ember pedig nem is nézi. Tapasztalat szerzésként érdemes megnézni.

Tanulni mindig lehet .

2011. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
13%

vagy fizetett érte, hogy legyen egy műsora újra...:)

ha hitelesség az, hogy rámorgunk pl. egy domináns, ételét védelmező kutyára a szemébe nézve ...? igen a hiteles öngyilkosok mind így neveltek kutyát...!:)

2011. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
Én nézem.Tanulni mindig lehet valamit! :)
2011. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor mindig az jut ezsembe, hoyg van pl. egy tényleg híres Ian Dunbar nevű kutya viselkedéskutató, akit általában Cesar Millan "ellenpontjaként" szoktak emlegetni, ő is teljesen más véleményen van, mint amit ma Magyarországon kutyás körökben menőnek tartanak, vélhetően itt lehülyézne mindenki, ha az ő véleményét írnánk be kutyás kérdésekben, mégis teljesen hiteles, elfogadott, csak épp itthon nem ismert... most akkor mi is a hiteles?
2011. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

Hiteles perpill az, ha hihetek a szavának, és az ő módszere működik (az már más kérdés, hogy lehet, hogy van jobban működő, vagy egyszerű, vagy szebb).


Szóval baromságokat ne beszéljen.

2011. nov. 7. 23:10
 7/66 Akiteki ***** válasza:

Aranyos, de nem igazán hatásos. Túl sok mindent akart beletenni egyszerre, ezért pont annak kevés, akinek szólna.

A példában látható néni például bambán vigyorgott végig és láthatóan egy árva szót nem értett az egészből.

2011. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

Akiteki:


Itt nem elsősorban a néniről szól, hanem a nézőkről (hiszen ők többen vannak). A módszerre vagyok elsősorban kíváncsi:)

2011. nov. 7. 23:13
 9/66 anonim ***** válasza:
100%

A módszer működik. Ám nem elhanyagolható szempont a kontrollált környezet - amin jelen esetben a gazdi kontrollját értem. De kétségtelen működik - lehet szeretni vagy nem szeretni - az már más kérdés...


De ha már néhány kutyatartó elgondolkozik rajta, ne adj isten ennek nyomán megteszi az első lépést a kutyaiskola és a szakszerű segítség felé, és túllép a "de neki ilyen a természete" filozófián, akkor már megérte.

2011. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 Akiteki ***** válasza:
64%

A nézőkkel ugyanez lesz a helyzet: rengeteg információt zúdít egyszerre a nyakába. Ezért nem fogja feldolgozni.

Eltelt 10 perc és a műsorból csak annyit jegyeztem meg, hogy még mindig nem értem, mi a túró az a lúzerigazolvány.

És másnak is csak ennyi fog megmaradni. Ha nem is pont ez, de egy másik részlet. Gyors, pörgős, kellemes vasárnap délelőtti szórakoztató műsor aranyos kutyusokkal. Gyakorlati használhatósága nulla.

2011. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!