Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német boxer első kutynak?

Német boxer első kutynak?

Figyelt kérdés
Nagy kertbe lenne.Napi:2-3órát sétáltatnám+kutyasuli :) Nem tudom mennyire lenne jó ötlet első kutyának?
2011. nov. 8. 19:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat kutyának.
2011. nov. 8. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobb:) nekünk is az volt az első, meg most a második is az :) azt mondják ha egyszer volt boxered többet más fajta nem is kell... játékos, aranyos, okos!!! imádja gyerekeket! viszont sokat kell mozgatni és levezetni a sok energiáját.
2011. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én bullmasztiffot vàllaltam be első kutyànak. Azzal kezdtük, hogy amikor hazaérkezett, kihívtunk egy kikèpzőt. Az alap nevelési szabàlyokat elmondta. Aztàn ahogy meglettek az oltàsok, mentünk az oviba. Szerintem, ha ezeket a dolgokat beleveszitek ti is, akkor boldogulni fogtok :)
2011. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jah és persze jó időben jó a kert de amugy elég fázós fajta rövid szőre miatt akkor jobban csipázza a radiátor mellet lévő benti helyét :D
2011. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kicsit felkészüls, és tényleg járni akarsz vele suliba, azaz rendesen kutyázni akarsz, és nem csak az első pár hónapig tart a lelkesedésed, akkor semmi akadálya.
2011. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem nagyon jó választás a boxer. nagyon családcentrikus, gyerekszerető, barátkozós. nekem is volt, 12 évet élt velünk, nagyon sirattuk , de ez volt az élet rendje.de sose bántuk meg, h ezt a fajtát választottuk
2011. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!