Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hőfüggönyt kutyaházra hol...

Hőfüggönyt kutyaházra hol tudok venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Van egy kész szigetelt kutyaházam viszont szeretnék hőfüggönyt rátenni még tél elött.kiszámoltam max 30 x 50cm es kellene.Tud vki vmi helyet ahol készen lehet venni Bp.-en és nem rendelni netről?
2011. nov. 8. 23:53
 1/7 Akiteki ***** válasza:
2011. nov. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem BP-en vettük ugyan, hanem a saját városunkban, de Fressnapfból, ami viszont van ott is. a tél közeledtével szoktak árulni hőfüggönyt két méretben.
2011. nov. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Akkor ellátogatok a napokban,remélem nem lesz bonyolult a felhejezése
2011. nov. 9. 20:17
 4/7 Tyukanyo40 ***** válasza:
A fressnap elég drága,de ha rámész a vaterára és beütöd,hogy hőfüggöny, akkor kiad egy pár találatot. Én is vettem így egyet és az a jó, hogy csak a méretet kell megadnod előre leszabják neked. Nem drága és valóban azt a méretet hozta el a faszi,amit kértem:)
2011. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
Tyukanyo: Bejárati ajtóra való is van a vaterán? Nekem meg oda kéne, mert a kutyák sosem csukják be maguk után az ajtót.
2011. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
alapvetően igazat adok, a Fresi drága. de a hőfüggönyöket anno mikor vettük meglepően olcsón adták (1500ft körül), ezért is bátorkodtam ajánlani.
2011. nov. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hu de szuper,vaterát én is néztem tegnap,találtam 1200-2500ig.Ugyhogy vszinű onnan fogom,én a fressnapf oldalán nem találtam:S Köszönönm a válaszokat:)
2011. nov. 10. 11:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!