Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Másfél hete azt észleltem,hogy a 4 éves,németjuhász, kan kutyusom orra fel van dagadva,gyenge,bágyadt,lassan mozog,fájdalma van,ha lehajol vagy ha felkel...az állatorvos adott neki egy szurit(gyulladáscsökkentő,fájdalomcsillapító)...ettől jobban lett,de másodszor nem tudta már beadni neki,mert a szájkosarat nem tudtam rátenni,mert fájt neki az orra nagyon és meg akarta harapni az állatorvost...aztán gyulladáscsökkentő gyógyszert kapott,amitől teljesen rendbejött...2-3 nap után nem adtam neki gyógyszert és újra előjöttek a tünetek,folyt a nyála,bágyadt volt,alig bírt mozogni és fájdalmai voltak...elvittem egy állatkórházba,ahonnan kizavartak bennünket,mert a kutya nem engedte,h szétfeszítsék a száját,h belenézzen az orvos és nem állta,h vértvegyen tőle,így elküldött bennünket,h nem tud segíteni.Volt már vki kutyusának hasonló problémája?
2011. nov. 10. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Az eszem megáll, hogy egy állatkórházban ne legyenek képesek kezelni egy kutyát.

Hol élsz? Talán itt a helyszín tudatában valaki tud IGAZI orvost ajánlani. Beteg a kutyád, az egyértelmű.

2011. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jászberényi állatorvosról van szó...igazából a környéken nincs más.Tudom,h beteg,habár a gyógyszertől teljesen jól van,de egyszerűen nem tudom,mit tehetnék.:-((Nagyon imádom ezt a kutyát!
2011. nov. 10. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg elég durva! Én a helyedben felhívnám azt a klinikát, és megkérném őket, hogy segítsenek. Eszem megáll, és szívem szerint azt mondanám, hogy be ne tedd oda mégegyszer a lábad, vszont ha nincs elérhető közelségben más, a kutyádat akkor is ki kell vizsgálni! Ha nagyon nem tudod kezelni a kutyádat, akkor az is megoldás lehet, hogy kicsit leszedálod mielőtt beviszed, tuti tudnak adni gyógyszert!
2011. nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!