Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám a hátára borul...

Ha a kutyám a hátára borul mert rosszat csinált és megszidtam, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Újabban ha rossz és rászólok (vagy volt pl hogy nem is kellett rászólnom, csak ráztam a mutatóujjam hogy nem szabad) odajön a lábamhoz és a hátára borul. Ilyenkor mit csináljak vele? Simogassam meg a hasát, vagy hagyjam ott, vagy mit?
2011. nov. 10. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Simogasd meg. Ez a bocsánatkérés. Cuki. Az én kutyám a szemét rebegtette, valahogy így (érdemes végignézni): http://www.youtube.com/watch?v=Ms_h743SK94&feature=related

:)

2011. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szerencsésebb elhetőség az, hogy ilyenkor megadja magát. Ha ezután már nem ismétli a rosszalkodást, akkor ne csinálj semmit, hagyd ott, és kicsivel később hívd magadhoz, simogasd meg.

Ha viszont utána ugyanúgy folytatja a rosszalkodást, akkor csak megtanítottad neki, hogy ha ezt csinálja, akkor nincs már bünti és mehet vissza rosszalkodni. Ez a rosszabbik lehetőség :)

2011. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Barbarettó ***** válasza:
szégyeli magát és bocsánatot kér simizd meg a buksiját és mond neki hogy jó megbocsátok
2011. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit, ilyenkor behódol, megadja magát.
2011. nov. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!